Nowy Targ Road Challenge

12 - 14 lipca 2024

DO WYŚCIGU ZOSTAŁO:
dni
h
min
sec

INFORMACJE O WYŚCIGU

        Wyścig, którego ambasadorem jest najlepsza polska kolarka szosowa Kasia Niewiadoma, organizowany jest dla amatorów w formie jak dla zawodowców. Będzie to już VIII edycja wyścigu, który w opinii zawodników uznany jako najciekawszy wyścig etapowy w Polsce i stał się obowiązkowym punktem w kalendarzu najlepszych kolarzy amatorów w Polsce. Podczas 3-dniowej rywalizacji zawodnicy mogą spróbować wszystkiego co najlepsze w kolarstwie.

Mimo, że to wyścig dla amatorów, to poziom sportowy jest najwyższy w Polsce. Z jednej strony to powód do dumy, ale zdajemy sobie sprawę, że wielu z prawdziwych amatorów omija to wyjątkowe wydarzenie!
        W związku z tym w sezonie 2024 będą dwa dystanse FUN i PRO, na których będzie można startować w myśl poniższej zasady:
1. Na dystansie PRO będą dopuszczeni zawodnicy posiadający licencję Elity i U-23 zgodnie z przepisami UCI dopuszczającymi ich udział w zawodach Masters, zawodnicy Ci będą mogli być klasyfikowani tylko w klasyfikacji Open, a także zawodnicy posiadający licencję Junior, Masters i Cyklosport oraz wszyscy zawodnicy bez jakiejkolwiek licencji, którzy chcą jechać dystans PRO
2. Będzie dodatkowy wyścig na krótszym dystansie FUN Men tylko dla amatorów, którzy nie posiadają żadnych licencji Masters i innych, nie dotyczy to kategorii M6, którzy rywalizować będą na dystansie FUN

       Start i meta każdego etapu zlokalizowane są w innej miejscowości.

Podczas ostatniej edycji zaczynaliśmy na zamkniętym torze w Klikuszowej, gdzie rywalizowaliście w wyścigu punktowym. Jednak w sezonie 2024 poddaliśmy pod Wasze głosowanie czy chcecie powtórzyć to co było w tym roku, czy chcecie zacząć od ciężkiej, ale kultowej jazdy indywidualnej na czas. Tak więc pojedziecie po nowych asfaltach czasówkę z Knurowa przez Przełęcz Knurowską z finałowym podjazdem na Studzionki w Ochotnicy Dolnej!

Podczas jazdy indywidualnej mimo tego samego dystansu będzie prowadzona oddzielna klasyfikacja dystansu FUN i PRO!

 

II etap to już tradycyjnie start i meta w Dursztynie i runda przez Kacwin, Niedzicę Zamek, jest to trasa bez długich podjazdów o charakterze interwałowym.

 

III etap będzie przebiegał po odcinku dojazdowym z Nowego Targu przez Pyzówkę do Rund z podjazdem pod Bukowina Osiedle, runda będzie krótsza w związku z trwającymi remontami, ale za to na dystansie Fun będziecie mieli 2 rundy, Pro w zależności od kategorii 3 lub 4 rundy.

 

Na dystansie FUN każdy da sobie radę, bo będzie miał do pokonania dystansie ok. 60-80km z przewyższeniem w granicach 1000-1400 metrów!

 

 

Trasy są poprowadzone malowniczymi terenami Podhala, Polskiego Spiszu i Orawy.


       Dodatkowo zawodnicy walczą na premiach górskich Małopolski o tytuł najlepszego górala i góralki, a najlepsze zespoły o zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej Terma Bania.

 

       Jeśli nie macie czasu startować w całym wyścigu, to dajemy Wam możliwość startu w jednym lub dwóch etapach w zależności od Waszego wyboru!

 

       Przy okazji ostatniego etapu na asfaltowej bieżni wokół Stadionu ,,Koło" w Nowym Targu odbywają się rowerowe zawody dla dzieci, cieszące się dużym zainteresowaniem.

 

Po każdym etapie lider/liderka dystansu Pro i najlepsza Kobieta ubiera żółta koszulkę, w której jedzie kolejny etap i walczy o jej utrzymanie!

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Biuro zawodów

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Nowym Targu ul. Kolejowa 166 w BIKE STOP (BUDYNEK Dworca PKP)

Czynne

w dniu 11.07.2024 w godz. 18:00-20:00

i 12.07.2024r. w godz.10:30-13:00.

 

Odbiór numerów dla osób startujących tylko w sobotę lub niedzielę jest możliwy

SOBOTA 13.07.2024

9:15-9:40              Odbiór numerów startowych w miejscu startu etapu stanowisko S-Time (tylko osoby startujące w II lub III etapie)

NIEDZIELA 14.07.2024

10:00-10:30            Odbiór numerów startowych w miejscu miasteczku etapu stanowisko S- (tylko osoby startujące w III etapie Stadion Koło ul. Parkowa, Nowy Targ)

 

Przy biurze zawodów będzie możliwość zakupu żeli i batonów energetycznych 226 ERS z rabatem 20%!

UWAGA!!!

Biuro zawodów oddalone jest od miejsca startu I etapu o ok. 17,7km dojazd samochodem ok. 20minut.

 

Dojazd
Parkingi

Bezpłatne parkingi obok biura zawodów Nowy Targ ul. Kolejowa

Program zawodów
Bufety

Na etapach ze startu wspólnego będą dostępne na trasie bufety, gdzie będzie można pobrać bez zatrzymywania bidony z wodą i iso oraz banany.

W zależności od dystansu będą to 1,2 lub 3 bufety. Dokładna ich lokalizacja będzie podana w komunikacie przed startowym.

Na mecie każdego etapu będzie dostępny zimny bufet z napojami, owocami i ciastkami, a dodatkowo na mecie 2 i 3 etapu będzie przygotowany gorący posiłek.

Prysznice

Prysznice będą dostępne na 3 Etapie przy miasteczku zawodów obok stadionu KOŁO w Nowym Targu, w budynkach szatni, ok. 50 metrów od stadiony.

Po 1 i 2 etapie nie będzie możliwości skorzystania z prysznica.


 

INFORMACJE O REGIONIE

 

Informacje o trasach

Informacje o wyścigu

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Opłaty Zmiana dystansu Kategorie wiekowe Numery Sektory Wyniki
Kwota Opłaty Szczegóły dotyczące opłat znajdują się w REGULAMINIE.
Informacje ogólne
Skąd wiedzieć w jakiej kategorii startuję
Czy muszę mieć numer?
Czy są przewidziane sektory?
Kiedy pojawią się wyniki?
Świadczenia w ramach pakietu W ramach opłaty rejestracyjnej zawodnik otrzymuje: 1. numery startowe na plecy i sztycę podsiodłową, 2. chip aktywny, 3. możliwość korzystania z bufetów na trasie, 4. bidony z wodą i izotonikiem dla wszystkich uczestników do pobrania na bufetach na trasie II i III etapu, 5. posiłek regeneracyjny na mecie (bufet z owocami, napojami i ciastami za linią mety każdego etapu oraz gorące posiłki po II i III etapie), 6. elektroniczny pomiar czasu, 7. oznaczenie trasy zgodne ze standardami podczas szosowych wyścigów kolarskich, 8. zabezpieczenie medyczne i ratownicze, 9. możliwość udziału w konkursie po zakończeniu dekoracji dla wszystkich uczestników, 10. dostęp do kół serwisowych na trasie wyścigu pracujących w systemie 11/12 rzędowym Shimano i Sram, 11. obsługę sędziowską, 12. nagrody i trofea sportowe dla zwycięzców, 13. możliwość bezpośredniej rywalizacji w wyścigu kolarskim NOWY TARG ROAD CHALLENGE, 14. profesjonalne zdjęcia w najwyższej jakości dostępne po wyścigu do pobrania bezpłatnie w najwyższej jakości, do niekomercyjnego użytku, 15. pamiątkowy medal Finiszera dla wszystkich zawodników, którzy ukończą rywalizację w całym wyścigu etapowym. 16. pamiątkowy T-shirt dla uczestników, którzy dokonają opłaty do 30.06.2024r.
Przepisanie pakietu Organizator daje możliwość do dnia 30 kwietnia 2024 włącznie, przeniesienia pakietu bez dodatkowej opłaty na innego uczestnika. Po tym terminie będzie to możliwe tylko za dodatkową opłatą w wysokości 100 PLN i nie później niż 30.06.2024r. Następuje to przez zgłoszenie przesłane na adres mailowy faktury@tatracyclingevents.com Od 1.07.2024r. nie ma możliwości przeniesienia pakietu!
Jak zamontować numer?
W którym sektorze mam stanąć?
Wyniki archiwalne Wyniki znajdziesz w sekcji: Dla Zawodnika: Nowy Targ Road Challenge: Wyniki
Kategorie Dystans FUN
Gdzie mogę kupić zdjęcia z wyścigu? Wszystkie zdjęcia z naszych imprez są dla Was bez dodatkowych opłat! Na naszych wyścigach pracują najlepsi specjaliści od fotografii sportowej. Wszystkie zdjęcia są na bieżąco udostępniane na naszym profilu fb. Dodatkowo po obróbce będą zamieszczone na naszej stronie w strefie: Dla Zawodnika: Nowy Targ Road Challenge: Galeria, skąd możecie je samodzielnie pobrać w oryginalnej jakości.
Jak sprawdzić czy chip działa?
Gdzie sprawdzić z jakiego sektoru staruję?
Kategorie Dystans PRO
Faktury Aby otrzymać fakturę musisz w tytule przelewu wpisać pełne dane i numer NIP podmiotu, na który ma być wystawiona FV. Jeśli nie podasz danych w tytule przelewu nie będzie możliwości wystawienia FV w późniejszym terminie. Faktury wystawiane będą w ciągu 7 dni od dokonania przelewu i przesyłane na podany adres mailowy. Potrzebę wystawienia faktury potwierdza się w formularzu zgłoszeniowym. Prosimy o prawidłowe wprowadzanie danych, po wystawieniu faktury nie będzie możliwości skorygowania Odbiorcy. W przypadku błędu i potrzeby skorygowania faktury należy wysłać wiadomość mailową na adres faktury@tatracyclingevents.com.
Czy zwracam numer?
Zwrot opłaty Organizator nie przewiduje zwrotu opłat w przypadku rezygnacji z uczestnictwa lub wycofania się podczas wyścigu z rywalizacji. Opłata rejestracyjna jest przeznaczana na koszty organizacyjne zawodów.

Aktualności

Trasy etapów Nowy Targ Road Challenge 2024
Prosimy o zapoznanie się z trasami każdego etapu.
Data 11-07-2024 Zobacz więcej
Lista startowa do I etapu
Prosimy o zapoznanie się z listą startową do I etapu jazdy indywidualnej na czas:   https://my.raceresult.com/270295/participants#0_FF0EDB   Zalecamy dojazd do miejsca startu drogą rowerową Velo Dunajec z Nowego Targu.  Z  biura zawodów ok. 17km,...
Data 10-07-2024 Zobacz więcej
Informacja o utrudnieniach w ruchu w dniu 12.07.2024 (piątek)
W związku z wyścigiem kolarskim na trasie Knurów-Przełęcz Knurowska-Ochotnica Górna-Os. Studzionki   W godz. 13:00-18:00 będzie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z wyścigiem jazdą indywidualną na czas. Na całej trasie przejazdu ruch samochodowy będzie całkowicie...
Data 08-07-2024 Zobacz więcej
Zawody dla dzieci i rodziców w ramch Nowy targ Road Challenge 2024
  Już w piątek startują najlepsi Polscy zawodnicy w wyścigu Nowy Targ Road Challenge 2024, a w niedzielę 14 lipca tradycyjnie zapraszamy na sportowy piknik z zawodami dla dzieci i rodziców oraz liczne atrakcje na Stadion Koło przy Miejskiej Hali Lodowej Prosimy o rejestracje...
Data 08-07-2024 Zobacz więcej
Województwo Małopolskie Partnerem Głównym IX edycji wyścigu Nowy Targ Road Challenge 2024
Partnerem Głównym etapowego wyścigu Nowy Targ Road Challenge 2024 Małopolska Województwo Małopolskie stawia na sport i aktywny wypoczynek, które jest Areną Mistrzostw.   W województwie Małopolskim panują idealne warunki do turystyki aktywnej przez cały rok, a do tego te niesamowite...
Data 07-07-2024 Zobacz więcej
Zapisy do Mistrzostw Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie szosowym 2024 OTWARTE 27.04.24 od godz. 12:00
Przepraszamy, że tak długo musieliście czekać na tą informację!   15 czerwca 2024 w Częstochowie wyłonimy Mistrzów Polski Masters i Cyklosport 2024, a od 27.04.2024 od godz. 12:00 możecie zgłaszać się do Mistrzowskich wyścigów, będzie też wyścig dla Amatorów bez licencji...
Data 27-04-2024 Zobacz więcej
Zgłoś sie na Nowy Targ Road Challenge 2024!
       1,2,3...zapisy na Nowy Targ Road Challenge2024 będą uruchomione od 23 listopada 2023 od godz. 20:00.   Możecie się zapisać poprzez nasza stronę, w zakładce wyścigu, na której znajdziecie też planowane trasy w 2024 lub poprzez...
Data 22-11-2023 Zobacz więcej
Promocja w Bike Stop, Kupuj Taniej!
U nas #blackfriday trwa do Mikołaja! czyli do 6 grudnia!   Przy zakupie okularów SCICON – Torba przeciwdeszczowa Race Day Essential Rain Bag warta 679 zł – ZA ZŁOTÓWKĘ !   Okulary:...
Data 21-11-2023 Zobacz więcej
Zapisz się na rozpoczęcie sezonu 2024 w Osieku!
       Już od 22 listopada 2023 startujemy z zapisami do naszych dwóch wspaniałych imprez w jednym wyjątkowym miejscu MOLO Resort Osiek, którymi otworzymy sezon 2024 w dniu 20 kwietnia w krainie Marta Lach- cycling, będzie już po Paris-Roubaix Femmes avec Zwift, to kto wie...
Data 21-11-2023 Zobacz więcej
Zapisz się na X edycję Tatra Road Race już od 11.11.2023
     Już 11 listopada 2023 od godz. 20:00 możesz zapisać się na jubileuszową edycję najcięższego i najlepszego wyścigu amatorskiego w tej części Europy! Zapewniamy wspaniałe trasy, niezapomniane emocje i atmosferę.   Zapisać możesz się poprzez naszą...
Data 11-11-2023 Zobacz więcej
Kalendarz imprez Sezon 2024!
       Jesień to czas kiedy planujecie urlopy, a zima jest okresem przygotowawczym, aby w sezonie mieć formę, dlatego prosimy zapoznajcie się z naszym kalendarzem na kolejny sezon 2024!         Jak zawsze każdy niezależnie od...
Data 10-11-2023 Zobacz więcej
Dziękujemy za sezon 2023!
        Sezon 2023 dobiegł końca, był dla nas bardzo długi bo rozpoczęliśmy w kwietniu w Osieku a zakończyliśmy 14 października w Starachowicach! Dzięki przychylności natury każdy dzień startowy z nami zapewniał Wam słoneczną pogodę, nawet deszczowej i chłodnej...
Data 31-10-2023 Zobacz więcej
Trenuj w Bike Stop
Zapraszamy na treningi na profesjonalnym trenażerze w Bike Stop - Kolejowa 166, Nowy Targ   Chcesz spróbować? Chcesz przetestować?* Chcesz...
Data 24-10-2023 Zobacz więcej
Informacje o Utrudnieniach w ruchu na trasie wyścigu Tatra Road Race w dniu 9 września 2023
W związku z przejazdem wyścigu Tatra Road Race szosami Podhala w dniu 9 wrzęśnia 2023 na trasie przejazdu zawodników będą występowały czasowe utrudnienia w związku z pierwszeństwem przejazdu kolarzy, a niektóre odcinki zjazdowe i wąskie drogi będą na ten czas wyłączone z...
Data 05-09-2023 Zobacz więcej
Zawody dla dzieci 30.07.2023 w CNB Gorce Klikuszowa
Akademia Bezpiecznej Jazdy na Dwóch Kółkach- to wydarzenie podczas, którego będziemy poruszać tematy mające wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa w trakcie jazdy na rowerze oraz zawody rowerowe dla dzieci na wspaniałym torze w Centrum Narciarstwa Biegowego Gorce w...
Data 26-07-2023 Zobacz więcej
ON Kotelnica Białczańska jednym z Partnerów Głównych Nowy targ Road Challenge 2023
  Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczńska jest kolejnym naszym Partnerem Głównym podczas Nowy Targ Road Challenge 2023. Na każdym etapie zwycięzcy będą otrzymywać vouchery, które będą mogli wymienić w kasach ośrodka na karnety narciarskie w sezonie zimowym...
Data 11-07-2023 Zobacz więcej
Informacja o utrudnieniach w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim w dniu 15 i 16.07.2023
INFORMACJE O UTRUDNIENIACH W RUCHU PO TRASIE ZAWODÓW W ZWIĄZKU Z WYŚCIGIEM KOLARSKIM NOWY TARG ROAD CHALLENGE           W związku z wyścigiem Nowy Targ Road Challenge 2023 podczas II etapu 15.07.2023 i III etapu 16.07.2023 na trasie przejazdu...
Data 11-07-2023 Zobacz więcej
Firma Elmar BHP kolejny raz jedzie z nami jako Partner Główny
     Cieszymy się, że kolejny rok jedzie z nami firma ELMAR BHP, która również w tym roku jest Partnerem Głównym naszego wyścigu etapowego Nowy Targ Road Challenge 2023. Firma Elmar® wspiera od lat kolarstwo i propaguje aktywny tryb życia, a zawodników Elmar® Team, w strojach...
Data 10-07-2023 Zobacz więcej
Województwo Małopolskie Partnerem Klasyfikacji Górskiej podczas Nowy Targ Road Challenge 2023
        Partnerem Klasyfikacji Górskiej Nowy Targ Road Challenge 2023 jest Województwo Małopolskie. Każdy kolarz wie, że w Małopolsce górek nie brakuje, a więc łatwo nie będzie!     Na premiach górskich będziecie zdobywać punkty...
Data 07-07-2023 Zobacz więcej
Marka Activejet wspiera nas jako jeden z Partnerów Głównych i jest Partnerem Tytularnym Activejet Classic Race 2023!
  Naszym Partnerem Głównym jest też firma Action S.A., właściciel marki Activejet, która od zawsze promuje aktywny i zdrowy tryb życia, a kolarstwo od zawsze było w kręgu jej zainteresowań. Marka Activejet jest też Partnerem Tytularnym naszego cyklu wyścigów szosowych Activejet...
Data 01-07-2023 Zobacz więcej
DT 4 You Oficjalny Dystrybutor DT Swiss Partnerem Technicznym w sezonie 2023
Podczas Nowy Targ Road Challenge 2023 tak jak i na innych naszych wyścigach będziecie mogli tradycyjnie skorzystać z pomocy technicznej na trasie dzięki naszemu Partnerowi Technicznemu firmie DT4YOU.com oficjalnemu dystrybutorowi w Polsce najlepszych kół szwajcarskiej firmy...
Data 30-06-2023 Zobacz więcej
226ERS - FEED YOUR DREAMS - Partnerem ENERGETYCZNYM imprez Tatra Cycling Events
  226 ERS - FEED YOUR DREAMS   Partnerem Energetycznym Tatra Cycling Events w tym sezonie jest 226 ERS Polska   226ers to wysokiej jakości żywność przeznaczenia sportowego tworzona przez najbardziej wymagających czynnych zawodników. Ludzi o...
Data 01-03-2023 Zobacz więcej
Skorzystaj z naniższej opłaty na etapówkę Nowy Targ Road Challenge!
Nasz wyścig etapowy odbędzie się przyszłym roku w dniach 14-16 lipca 2023. W przyszłej edycji możesz wybrać jeden z dwóch dystansów Fun i Pro. Dystans Fun jest dedykowany dla zawodników, którzy nie posiadają żadnych licencji, nawet Masters, tak abyście mogli sprawdzić się na początek z...
Data 28-11-2022 Zobacz więcej
Klasyfikacja Activejet Classic Race 2022 po Tatra Road Race
Już od 23 kwietnia walczycie w najbardziej prestiżowym i najsilniej obsadzonym cyklu wyścigów szosowych w Polsce Activejet Classic Race. Po rozegraniu wyścigów Molo Osiek Race, Milówka Challenge, etapówki Nowy targ Road Challenge i Tatra Road Race wyłonili nam się Liderzy całej klasyfikacji,...
Data 18-09-2022 Zobacz więcej
Klasyfikacja łaczna Activjet Classic Race 2022 przed Tatra Road Race po 5 wyścigach.
W tym roku walka o miano lidera cyklu naszych wyścigów szosowych Activejet Classic Race jest bardzo zacięta i niektórzy zawodnicy nie mają jeszcze 4 startów, tak więc po Tatra Road Race i po Finale w Częstochowie po Częstochowa Trek Race mogą być jeszcze duże przetasowania, bo niektórym może dojść nawet...
Data 08-09-2022 Zobacz więcej
Minutowa lista startowa do I etapu wyścigu Nowy Targt Road Challenge 15.07.2022
Zapraszamy do zapoznania się z minutową listą startową do I etapu jazdy indywidualnej na czas, który odbędzie się w dniu 15.07.2022r. w Ochotnicy Dolnej. Biuro zawodów jest czynne w godz. 10:00-13:00 w dniu 15.07.2022. Prosimy o wczesne odbieranie pakietów, aby zdążyć z dojazdem do miejsca...
Data 14-07-2022 Zobacz więcej
Utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim Nowy Targ Road Challenge w dniach 15-17.07.2022
W związku z wyścigiem kolarskim, na trasie przejazdu w dniach 15-17 lipca będą pojawiały się utrudnienia w ruchu pojazdów. Aby zaplanować podróż prosimy zapoznać się z informacjami na każdy dzień ...
Data 08-07-2022 Zobacz więcej
Activejet Partnerem Głównym wyścigu Nowy Targ Road Challenge 2022
Od samego początku kolarze z zespołu z Activejet Team rywalizują na szosach Podhala podczas naszych wyścigów. Marka Activejet była obecna wśród naszych Partnerów wspierających, a w tym roku została jednym z Partnerów Głównych naszego wydarzenia, doceniając nasz wyścig Nowy Targ Road Challenge jako jeden...
Data 05-07-2022 Zobacz więcej
Zawody dla Dzieci i Rodziców podczas III etapu Nowy Targ Road Challenge!
Zapraszamy całe Rodziny na piknik sportowy, który odbędzie się dzięki wsparciu Miasta Nowy Targ podczas III etapu wyścigu Nowy Targ Road Challenge w dniu 17 lipca 2022 na stadionie ,,Koło" przy Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.   Podczas gdy zawodnicy o godz. 10:00 wystartują na...
Data 05-07-2022 Zobacz więcej
Miasto Nowy Targ Partnerem Tytularnym i współorganizatorem wyścigu Nowy Targ Road Challenge
Od samego początku Partnerem tytularnym i współorganizatorem wyścigu Nowy Targ Road Challenge jest Miasto Nowy Targ, to już VII edycja kiedy będziecie mogli odwiedzić stolicę Podhala w dniach 15-17 lipca 2022. Tutaj już w piątek od rana będziemy czekać na Was w biurze zawodów na nowotarskim...
Data 04-07-2022 Zobacz więcej
Fabryka Cukiernicza Kopernik z Torunia zapewni słodkości podczas naszych imprez szosowych!
Do naszych Partnerów dołączył KOPERNIK, dzięki czemu będziemy mogli Wam osłodzić gorzki smak kolarstwa:-)   Kopernik to najstarsza w Polsce jak i w Europie fabryka cukiernicza będąca producentem pierników i wafli. Fabryka Cukiernicza „Kopernik” została założona, w Toruniu w 1751 roku...
Data 01-07-2022 Zobacz więcej
Elmar Sp. z o.o. Partnerem Głównym Nowy Targ Road Challenge 2022
Firma Elmar Sp. z o.o. dołączyła do Partnerów Głównych naszego wyścigu wspierając go, a jednocześnie na starcie stanie też mocna reprezentacja firmy, która będzie walczyć o jak najwyższe miejsca. Firma jest producentem i dostawcą środków ochrony indywidualnej i higieny pracy na rynku...
Data 25-06-2022 Zobacz więcej
Zgłoszenia do pojedyńczych etapów Nowy Targ Road Challenge 2022
Już ostatni dzwonek :-)   Podczas Targ Road Challenge 2022 każdy etap jest punktowany do naszego cyklu wyścigów szosowych Activejet Classic Race 2022. Tak więc jadąc cały wyścig Nowy Targ Road Challenge i finał w Częstochowie 25 września 2022 podczas Częstochowa Trek Race...
Data 25-06-2022 Zobacz więcej
Trasy etapów Nowy Targ Road Challenge 2022
Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi trasami etapów podczas VII edycji Nowy Targ Road Challenge 2022   I etap jazda indywidualna na czas Ochotnica Dolna-Ochotnica Górna Przełęcz Knurowska 12.4 km z przewyższeniem ok. 330metrów. W tym roku dajemy Wam odpocząć i nie będzie...
Data 15-06-2022 Zobacz więcej
RMF Maxxx Partnerem Medialnym Tatra Cycling Events
Z wielką radością pragniemy Was poinformować, ze naszym Radiowym Partnerem Medialnym zostało radio RMF Maxxx, które gra tak jak sama nazwa mówi na Maxxx, a nasza ekipa Tatra Cycling Events zawsze stara się dla Was na 110%, aby nasze imprezy na długo zapadły w Waszej pamięci!   Tak...
Data 15-04-2022 Zobacz więcej
Activejet Partnerem Tytularnym cyklu wyścigów szosowych Classic Race 2022
Po sukcesie ubiegłorocznej edycji naszego cyklu wyścigów szosowych Classic Race, w tym roku również poza zwycięstwami na każdym wyścigu macie możliwość walczyć o końcowy sukces w całej klasyfikacji. W tym sezonie Partnerem Tytularnym naszego cyklu została firma Activejet, w związku z tym pełna...
Data 15-04-2022 Zobacz więcej
Zdrowych i Wesołych Świąt oraz udanego sezonu w Nowym Roku 2022!
Data 23-12-2021 Zobacz więcej
Ruszamy z zapisami do Nowy Targ Road Challenge 2022
Już od 25 listopada będziecie mogli dokonać zgłoszenia do przyszłorocznej edycję naszego etapowego wyścigu szosowego Nowy Targ Road Challenge 2022, który odbędzie się w dniach 15-17 lipca 2022r.   Zapisy będą możliwe poprzez naszą stronę w zakładce dotyczącej NTRCH klikając...
Data 24-11-2021 Zobacz więcej
Klasyfikacja cyklu TCE Classic Race po 5 edycjach Open i w kategoriach wiekowych
5 edycji za nami, o punkty do klasyfikacji końcowej walczyliście podczas Molo Osiek Race, Marathon Tatry Race, Nowy Targ Road Challenge (2 i 3 etap), Tatra Road Race i przed nami już tylko Finał w Starachowicach podczas Europa Starachowice Race 25 września 2021!   W klasyfikacji Open...
Data 22-09-2021 Zobacz więcej
Klasyfikacja TCE Classic Race 2021 po 4 etapach
      Wprowadzona w tym roku przez nas klasyfikacja TCE Classic Race 2021, która obejmuje łącznie 6 naszych imprez szosowych dodaje dodatkowego kolorytu rywalizacji podczas naszych imprez.       Po 4 etapach prowadzą w Classic Race Angelika Tlołka...
Data 03-09-2021 Zobacz więcej
Volvo Wadowscy - Partnerem Motoryzacyjnym Nowy Targ Road Challenge 2021
      Firmę Wadowscy, będącą najstarszym dealerem marki Volvo w Małopolsce mieliście okazję poznać już kilka lat temu, kiedy w 2018 roku po raz pierwszy wsparła Nowy Targ Road Challenge jako Partner Strategiczny. Działania Volvo Wadowscy skupiają się nie tylko na biznesie, ale...
Data 16-07-2021 Zobacz więcej
Zapraszamy na wyścig dla Dzieci podczas III etapu Nowy Targ Road Challenge2021
Podczas III etapu Nowy Targ Road Challenge odbędą się zawody dla Dzieci na rowerach i dodatkowo dla najmłodszych zawody na rowerkach biegowych. Swoje 5 minut będą mieli też Rodzice, którzy będą mogli sprawdzić się w wyścigu hulajnog przy głośnym dopingu Dzieci! Zapisy elektroniczne dostępne na stronie...
Data 09-07-2021 Zobacz więcej
Małopolska Partnerem Głównym wyścigu Nowy Targ Road Challenge!
Z przyjemnością informujemy, że Partnerem Głównym Nowy Targ Road Challenge została Małopolska. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy promować Małopolskę, która jest liderem w rozwoju infrastruktury dla rowerzystów! Zapraszamy na rowery do Małopolski, gdzie możecie bezpiecznie rowerem dojechać...
Data 09-07-2021 Zobacz więcej
III etap- wyścig ze startu wspólnego Nowy Targ-Nowy Targ o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ
III etap- wyścig ze startu wspólnego ze startem z centrum Nowego Targu i metą usytuowaną na drodze rowerowej w Borze na tyłach dawnego zakładu Podhale. Ten etap mimo, że finisz będzie na płaskim odcinku, będzie bardzo emocjonujący, ponieważ jego trasa jest poprowadzona przez liczne górki otaczające...
Data 03-07-2021 Zobacz więcej
II etap-wyscig ze startu wspólnego Dursztyn-Dursztyn o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ
II etap- to już wyścig ze startu wspólnego w malowniczo położonym Dursztynie na terenie Gminy Nowy Targ, która jest naszym Partnerem Tytularnym i współorganizatorem wyścigu. Jednocześnie wyścig ten jest punktowany do naszego szosowego cyklu Classic Race, którego finał będzie 25 września w...
Data 03-07-2021 Zobacz więcej
I etap- jazda indywidualna na czas Ochotnica Dolna-Ochotnica Górna o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna
Rywalizację podczas tegorocznej edycji Nowy Targ Road Challenge zaczniecie górską jazdą indywidualną na czas, którą rozpoczniecie i zakończycie na terenie malowniczej Gminy Ochotnica Dolna, która dołączyła do naszych Partnerów Głównych i Współorganizatorów. To na tych terenach pierwsze swoje...
Data 03-07-2021 Zobacz więcej

Partnerzy Główni i Współorganizatorzy

Partner Główny

Partner Energetyczny

Partner Techniczny

Sponsor Klasyfikacji Górskiej

Sponsor Klasyfikacji Drużynowej

Partner Odzieżowy

Partner Motoryzacyjny

Partnerzy Wspomagający

Patroni Medialni