Klasyfikacja TCE Classic Race 2021 po 4 etapach

      Wprowadzona w tym roku przez nas klasyfikacja TCE Classic Race 2021, która obejmuje łącznie 6 naszych imprez szosowych dodaje dodatkowego kolorytu rywalizacji podczas naszych imprez.

      Po 4 etapach prowadzą w Classic Race Angelika Tlołka z Jas-Kólka i Jąkała Jakub z  7R Rowmix Team p/b 72D.

     Natomiast każdy etap dawał do tej pory zmiany na pozycji liderów. Pierwszym liderem po Molo Osiek Race był Michał Przybysz z Varso, niestety kontuzja wyeleminowała go z kolejnych wyścigów, po II edycji Marathon Tatry Race w Białce Tatrzańskiej koszulkę lidera przejął Adam Krzemień z  TG Cycling Team, a po 2 etapach Nowy Targ Road Challenge na prowadzenie wyszedł wspomniany już Jakub Jąkała.

     Po pierwszej edycji liderką była Kamila Wójcikiewicz z Agrochest Team, ale w związku z absencją na kolejnej imprezie koszulkę przejęła 2 w Osieku Angelika Tlołka, która obroniła pozycję liderki po edycjach nowotarskich, ale Kamila jest już tuż.

    Teraz zbliża się V edycja Małopolska Tatra Road Race, podczas której zawodnicy, którzy nie zaliczyli jeszcze 4 edycji dopiszą do swojej punktacji kolejne punkty, a Ci którzy już mają na koncie 4 starty nie będą mieli aż takich zysków punktowych, bo u nich będą liczyć się 4 najlepsze starty.

    A kto odbierze cenne nagrody podczas Finałowej edycji 25 września po VI edycji Europa Starachowice Race w Starachowicach???