Informacja o utrudnieniach w ruchu w dniu 12.07.2024 (piątek)

W związku z wyścigiem kolarskim na trasie Knurów-Przełęcz Knurowska-Ochotnica Górna-Os. Studzionki

 

W godz. 13:00-18:00 będzie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w związku z wyścigiem jazdą indywidualną na czas. Na całej trasie przejazdu ruch samochodowy będzie całkowicie wyłączony.

Do startu pierwszego zawodnika o godz. 14:00 mieszkańcy Ochotnicy Górnej będą mogli dojechać do ostatniego osiedla Bartoszówki, po godz. 14:00 dojazd będzie możliwy do skrzyżowania w Ochotnicy Górnej drogi powiatowej z ul. Os. Studzionki. Nie będzie można wjechać po godz. 14:00 na trasę w Ochotnicy Górnej z ul. Os. Bartoszówki i Os. Forendówki. Ostatni zawodnik wystartuje ok. 16:30 w związku z tym ok. 17ej będzie można dojechać do Knurowa, jedynie w okolicy startu w Knurowie będą trwały prace porządkowe. Prosimy o niewyjeżdżanie na trasę wyścigu z domów położonych przy trasie w godz. 14:00-17:00

Natomiast mieszkańcy Knurowa, poza odcinkiem na trasie wyścigu będą mogli dojechać przez cały czas trwania wyścigu do domów. Start wyścigu jest za skrzyżowaniem drogi powiatowej z drogą gminą do Knurowa (przy OSP).

Lokalizacja startu na drodze powiatowej w okolicy znaku informującego o podjeździe w Knurowie, meta na końcu drogi Osiedle Studzionki w Ochotnicy Górnej (okolice wiaty widokowej).

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA I PROSIMY O KIBICOWANIE ZAWODNIKOM.