Klasyfikacja cyklu TCE Classic Race po 5 edycjach Open i w kategoriach wiekowych

5 edycji za nami, o punkty do klasyfikacji końcowej walczyliście podczas Molo Osiek Race, Marathon Tatry Race, Nowy Targ Road Challenge (2 i 3 etap), Tatra Road Race i przed nami już tylko Finał w Starachowicach podczas Europa Starachowice Race 25 września 2021!

 

W klasyfikacji Open wśród Pań prowadzi Kamila Wójcikiewicz z AGROCHEST TEAM, która stając na starcie zapewni sobie zwycięstwo niezależnie od zajętego miejsca, natomiast wśród Panów liderem jest Jakub Jąkała z 7R ROWMIX TEAM p/b 72D, jednak nie może być on jeszcze pewny zwycięstwa i zapowiada się zacięta walka między najmocniejszymi zespołami 7R ROWMIX TEAM p/b 72D i AGROCHEST TEAM, tym bardziej, że w tym drugi wystartuje Piotr Tomana, który pewnie będzie pomagał swoim kolegą, którzy cały czas są w grze o wygraną w Open i kategoriach wiekowych!

 

Natomiast w kategoriach wiekowych liderami są
K2- Wełna Katarzyna z 7R ROWMIX TEAM p/b 72D

K3- Wójcikiewicz Kamila z AGROCHEST TEAM

K4- Luboińska Urszula z Trezado Wolfpack

a wśród Panów:

M2- Jąkałą Jakub z 7R ROWMIX TEAM p/b 72D

M3- Sładek Karol z Spica Solutions

M4- Bartoszek Damian z AGROCHEST TEAM

M5- Bieliński Piotr z Activejet

M6- Szwarc Wacław z 7R ROWMIX TEAM p/b 72D

 

Która drużyna zwycięży w klasyfikacji końcowej? Tutaj liczyły się będzie wynik 4 zawodników/zawodniczek z największą liczbą 
punktów zdobytych w kategorii wiekowej, którzy będą uwzględnieni w klasyfikacji końcowej!

 

W końcowej klasyfikacji dekorowanych będzie w Open Mężczyzn TOP 10, a wśród Pań TOP 7, natomiast w kategoriach wiekowych TOP 3.

 

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda klasyfikacja po 5 edycjach, a do końcowej będą liczyły się 4 najlepsze wyniki wraz ze Finałowym wyścigiem i w końcowej klasyfikacji będą uwzględnieni tylko Ci, którzy staną na starcie w Starachowicach!