Dziękujemy za sezon 2023!

        Sezon 2023 dobiegł końca, był dla nas bardzo długi bo rozpoczęliśmy w kwietniu w Osieku a zakończyliśmy 14 października w Starachowicach! Dzięki przychylności natury każdy dzień startowy z nami zapewniał Wam słoneczną pogodę, nawet deszczowej i chłodnej wiosny:-)

        W tym sezonie zorganizowaliśmy 16 różnych wydarzeń sportowych, każdy mógł znaleźć coś dla siebie ni zależnie od stopnia zaawansowania, od prawdziwego pasjonata roweru, amatora kolarstwa, czy profesjonalisty! Nie zależnie czy jeździsz po szosie, szutrze czy górskimi szlakami MTB, mogłeś wystartować u nas. Dodatkowo wspólnie z naszą Fundacją Trzymaj Dystans realizowaliśmy zawody dla dzieci i warsztaty Akademia Bezpiecznej Jazdy na dwóch kółkach, bo ruch od najmłodszych lat jest ważny, a bezpieczeństwo pomaga zachować zdrowie i radość z aktywności.

        W naszych imprezach w minionym sezonie wystartowało ponad 3200 uczestników, serdecznie Dziękujemy wszystkim za udział i zaufanie!

        Zawsze staramy się, aby nasze imprezy były organizowane na najwyższym poziomie, a Wy uczestnicy jesteście głównymi aktorami. Przepraszam za niedociągnięcia jaki czasami się trafiały, ale zapewniam, ze pracuję nad tym aby było ich najmniej i wyciągamy wnioski z nich na przyszłość.

        Jako szef Tatra Cycling Events Cezary Szafraniec pragnę podziękować całej ekipie Tatra Cycling Events, bez której nie byłoby naszych imprez, Dziękuję za wasze zaangażowanie i przepraszam za brak czasu i poddenerwoawanie przed startowe;-)

         Pragnę podziękować wszystkim służbom, które czuwają nad Waszym bezpieczeństwem w trakcie naszych imprez: jednostkom Policji, druhom OSP, ratownikom medycznym Help You.

          Organizacja naszych imprez nie byłaby możliwa na najwyższym poziomie bez wsparcia naszych Partnerów i Sponsorów, wszystkim serdecznie Dziękuję za pomoc i zaufanie!

 

Do zobaczenia w sezonie 2024!

 

Cezary Szafraniec