Tatra Road Race

7 września 2024

DO WYŚCIGU ZOSTAŁO:
dni
h
min
sec

INFORMACJE O WYŚCIGU

        Będzie to już jubileuszowa X edycja Tatra Road Race -najtrudniejszego, a zarazem najlepszego wyścig szosowego dla amatorów w Polsce i nie tylko. Możecie liczyć na specjalną oprawę naszego wydarzenia i dodatkowe atrakcje, tak więc rezerwujcie cały weekend, aby zostać z nami do późnych godzin nocnych:-0
       Dla wielu kolarzy jest to kulminacyjny punkt w kalendarzu, którzy czekają, aby zmierzyć się z piekielną trasą jaką dla nich wytyczyliśmy po malowniczych trasach Podhala z pięknymi widokami na Tatry. Lokalizacja startu i mety w Kościelisku zapewni niezapomnianą oprawę i wspaniałą atmosferę miasteczka wyścigowego, które jest idealnym miejscem do nawiązania nowych znajomości i spotkania starych przyjaciół.
       W sezonie 2024 tak jak rok wcześniej będziecie mogli wybrać jeden z trzech dystansów:
- ciężki HARD to 52km i ponad 1600m przewyższenia (tylko dla prawdziwych amatorów, poza kategoriami M6 i K5 nie mogą na nim startować osoby posiadające licencję Masters, ani Junior)
- bardzo ciężki AS (coś pomiędzy Hard a Hell) to 87 km z przewyższeniem ponad 2500m (jedna runda dystansu HELL, tutaj może startować każdy poza zawodnikami posiadającymi licencję Elity i U-23)
- piekielny Hell  to 120km i  3360 przewyższenia ( tutaj może zgłosić się każdy kto uważa, że da radę wjechać na 2 rundę w ustalonym limicie, dopuszczony jest też udział zawodników z licencją Elity i U-23 z zastrzeżeniem zasad obowiązujących z dopuszczeniem tych zawodników do udziału w zawodach UCI Masters).

      Wiemy, że jest ciężko, dlatego jak zwykle możecie liczyć na najlepszy bufet na Bachledówce, pomoc techniczną na trasie oraz profesjonalne zabezpieczenie techniczne i medyczne podczas rywalizacji, a na mecie gorące przyjęcie i atrakcyjne nagrody. Konkurs z cennymi nagrodami dla wszystkich uczestników i skrzydlate After Race Party przy watrze!

      Na trasie będa jak zawsze czyhali nasi wspaniali fotografowie, którzy upamiętnią Wasz ból i piękne krajobrazy w tle, a zdjęcia będziecie mogli bezpłatnie pobrać w najwyższej rozdzielczości z naszej galerii.
      Po pokonaniu trasy będziecie mogli przekonać się dlaczego naszym hasłem przewodnim jest HARDasHELL!
Dla każdego Finiszera piękny pamiątkowy medal!

      W naszym miasteczku jak zwykle będzie dwudniowe Expo z najlepszymi markami rowerowymi.

      Jak zawsze z góry będzie zerkał nasz kolega Giewont;-)

 

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Biuro zawodów

Biuro zawodów zlokalizowane jest na terenie hotelu AMW REWITA w KOŚCIELISKU UL. NĘDZY KUBIŃCA 103.

Dojazd
Parkingi

Ograniczona ilość miejsc parkingowych w okolicy Hotelu i wzdłuż drogi poniżej linii Startu.

Program zawodów
Bufety

Na trasie wyścigu będzie lotny bufet na podjeździe Bachledówka dostępny na każdej rundzie w zależności od dystansu 1,2,3.

Będzie to odpowiednio na 25, 58 i 92 km trasy.

 

Dodatkowo zimny bufet w miasteczku zawodów w godz. 13:00-16:45 i gorący posiłek wydawany w godz.13:30-16:30 wydawany w restauracji hotelu AMW Rewita na 1 piętrze

 

Prysznice

Nie będzie dostępnych prysznicy.


 

INFORMACJE O REGIONIE

 

Informacje o trasach

Dystans: HARD - 58,4 km Dystans: HELL - 123,8km Przewyższenie: HARD - 1720m Przewyższenie: HELL - 3450m Miejsce zawodów: Kościelisko

Informacje o wyścigu

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Opłaty Zmiana dystansu Kategorie wiekowe Numery Sektory Wyniki
Kwota Opłaty Wysokość opłaty rejestracyjnej w TATRA ROAD RACE uzależniona jest od ilości dostępnych pakietów, a dopiero następnie od terminu dokonania płatności: Pierwsze 300 pakietów lub do 31.12.2023: DYSTANS HARD/AS/HELL: 160 zł; Kolejne 400 pakietów lub do 31.03.2024: DYSTANS HARD/AS/HELL: 190 zł; Kolejne 400 pakietów lub do 31.07.2024: DYSTANS HARD/AS/HELL: 220 zł; Kolejne 200 pakietów lub do 05.09.2024: DYSTANS HARD/AS/HELL: 250 zł; Płatności od 06.09.2024: DYSTANS HARD/AS/HELL: 280 zł;
Informacje ogólne Organizator dopuszcza możliwość zmiany dystansu samodzielnie w systemie zgłoszeniowym o ile na dystansie, na który chcemy się przepisać nie został przekroczony limit uczestników. Zmiany można dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 31 sierpnia 2024 do godz. 24:00 włącznie. W biurze zawodów nie będzie już możliwości zmiany dystansów ze względów porządkowych.
Skąd wiedzieć w jakiej kategorii startuję Po tym jak zgłosisz się na zawody system rejestrowy S-Time sam przydzieli Cię do właściwej kategorii wiekowej. Możesz to sprawdzić w swoim Panelu uczestnika.
Czy muszę mieć numer? Otrzymane od organizatora numery startowe uczestnik jest zobowiązany posiadać widoczne podczas trwania całego wyścigu. W skład obowiązkowego kompletu numerów wchodzą – 1 bezwrotne numer na plecy i numer mocowany na sztycę podsiodłową. Niezastosowanie się do tej zasady może skutkować brakiem wyniku. Numer na plecach umieszczacie z lewej strony.
Czy są przewidziane sektory? Tak, będziecie ustawiani w sektorach startowych.
Kiedy pojawią się wyniki? Rezultat swojego startu otrzymasz w SMS na kilka sekund po przejechaniu linii mety. Podczas zawodów sprawdzisz go również na ekranie w biurze zawodów. Na bieżąco aktualizować będziemy również wyniki w systemie S-Time
Świadczenia w ramach pakietu W ramach opłaty rejestracyjnej zawodnik otrzymuje: a. numery startowe na plecy oraz numer z chipem na sztycę (bezzwrotne) b. możliwość korzystania z bufetu na trasie. Przewidziano jeden bufet dla dystansu HARD, dwa dla dystansu AS oraz trzy bufety dla dystansu HELL. Wszystkie bufety zlokalizowane po premii górskiej na Bachledówce, c. bidony z izotonikiem dla wszystkich uczestników do pobrania w bufecie na trasie, d. pomoc techniczną na trasie wyścigu i boks techniczny w strefie bufetu, e. posiłek regeneracyjny na mecie: zimny bufet z wodą, owocami i ciastami za linią mety, f. gorący posiłek wydawany w miasteczku zawodów na podstawie opaski, którą macie obowiązek umieścić na nadgarstku, g. elektroniczny pomiar czasu do godziny 16:15 na mecie oraz pomiar międzyczasów zlokalizowany na trasie, h. oznaczenie trasy zgodne ze standardami podczas szosowych wyścigów kolarskich, i. zabezpieczenie medyczne i ratownicze, j. profesjonalne zdjęcia w najwyższej jakości dostępne po wyścigu do samodzielnego pobrania bezpłatnie w najwyższej jakości, do niekomercyjnego użytku, k. możliwość sprawdzenia sprzętu przed startem w serwisie zlokalizowanym w miasteczku, l. obsługę sędziowską, m. nagrody i trofea sportowe dla zwycięzców, n. możliwość udziału w konkursie z nagrodami dla wszystkich uczestników wyścigu na zakończenie dekoracji, o. możliwość bezpośredniej rywalizacji w wyścigu kolarskim TATRA ROAD RACE, p. pamiątkowy medal TATRA ROAD RACE 2024 dla wszystkich uczestników, którzy ukończyli wyścig, wręczany przez hostessy po minięciu linii Mety Honorowej (przy miasteczku zawodów).
Przepisanie pakietu Organizator daje możliwość do dnia 30 czerwca 2023 włącznie, przeniesienia pakietu bez dodatkowej opłaty na innego uczestnika lub na sezon 2025. Po tym terminie będzie to możliwe TYLKO za dodatkową opłatą w wysokości 50 PLN, jednak nie później niż do 31 sierpnia 2024. Następuje to przez zgłoszenie przesłane na adres mailowy faktury@tatracyclingevents.com.
Kategorie Dystans Hard Dystans HARD Kobiety K2 – 16 – 29 lat K3 – 30 – 39 lat K4 – 40 – 49 lat K5 – 50 i więcej Mężczyźni M1 – 16 – 18 lat M2 – 19 -- 29 lat M3 – 30 – 39 lat M4 – 40 – 49 lat M5 – 50 – 59 lat M6 - 60 i więcej UWAGA! W przypadku gdy w danej kategorii wiekowej będzie zgłoszonych i opłaconych mniej niż 10 zawodników/zawodniczek do wyścigu, zawodnicy z tej kategorii będą klasyfikowani w młodszej kategorii wiekowej.
Jak zamontować numer? W skład obowiązkowego kompletu numerów wchodzą bezwrotne numer na plecy i numer mocowany na sztycę podsiodłową. Numer na plecach umieszczacie z lewej strony. Numery muszą być widoczne!
W którym sektorze mam stanąć? Sektory startowe a. Na starcie wyścigu obowiązują sektory startowe na obu dystansach. Sektory będą otwarte min.20 minut przed startem danego dystansu i zamykane na 5 minut przed startem. Prawo ustawienia się w danym sektorze mają odpowiednio: Dystans HELL, AS, HARD mężczyźni: Sektor I – pierwszych 50 zawodników klasyfikacji OPEN z sezonu 2023 (niezależnie od dystansu) oraz osoby zakwalifikowane do sektora przez organizatora. Sektor II- zawodnicy, którzy startowali w poprzednich edycjach TRR2023. Sektor III – wszyscy pozostali, którzy nie brali udziału w poprzedniej edycji. Na dystansie Hell wszystkie kobiety startują 1 minutę za zawodnikami z sektora III, w przypadku gdyby, któraś z Pań wystartowała wcześniej będzie podlegać dyskwalifikacji Dla Dystansu AS kat. Kobiety oraz HARD Kobiety i M6 sektory będą wyznaczone zgodnie z kategorią zawodnika, czyli dla: Dystansu AS: Sektor I– wszystkie Kobiety, prosimy o ustawienie się za III sektorem Mężczyzn z dystansu AS! Dystansu Hard: Sektor I- wszystkie Kobiety, prosimy o ustawienie się za III sektorem Mężczyzn z dystansu HARD! Sektor II- wszyscy zawodnicy Kat. M6 za Kobietami b. Na dystansie AS i HELL 15 zawodników, którzy udokumentują wysoki poziom sportowy w sezonie 2024 otrzyma prawo startu z I sektora. Prośbę należy wysłać do godziny 23:59 dnia 31.08.2024 na adres biuro@tatraroadrace.com c. Lista sektorowa będzie ogłoszona 4 września 2024 i dostępna w biurze zawodów oraz na stronie organizatora. d. Zawodnicy, którym przysługuje, któryś z sektorów I lub II nie będą uwzględnieni na liście sektorowej, jeśli nie dokonają opłaty startowej w terminie do 3 września 2024r. (liczy się data zaksięgowania na koncie organizatora)
Wyniki archiwalne Wyniki znajdziesz w sekcji: Dla Zawodnika: Tatra Road Race: Wyniki
Gdzie mogę kupić zdjęcia z wyścigu? Wszystkie zdjęcia z naszych imprez są dla Was bez dodatkowych opłat! Na naszych wyścigach pracują najlepsi specjaliści od fotografii sportowej. Wszystkie zdjęcia są na bieżąco udostępniane na naszym profilu fb. Dodatkowo po obróbce będą zamieszczone na naszej stronie w strefie: Dla Zawodnika: Tatra Road Race: Galeria, skąd możecie je samodzielnie pobrać w oryginalnej jakości.
Faktury Aby otrzymać fakturę musisz w tytule przelewu wpisać pełne dane i numer NIP podmiotu, na który ma być wystawiona FV. Jeśli nie podasz danych w tytule przelewu nie będzie możliwości wystawienia FV w późniejszym terminie. Faktury wystawiane będą w ciągu 7 dni od dokonania przelewu i przesyłane na podany adres mailowy. Potrzebę wystawienia faktury potwierdza się w formularzu zgłoszeniowym. Prosimy o prawidłowe wprowadzanie danych, po wystawieniu faktury nie będzie możliwości skorygowania Odbiorcy. W przypadku błędu i potrzeby skorygowania faktury należy wysłać wiadomość mailową na adres faktury@tatracyclingevents.com.
Jak sprawdzić czy chip działa? Nasz system pomiaru czasu jest oparty o najlepsze niemieckie chipy na rynku i przed wydaniem numerów na bieżąco sprawdzamy każdy. W związku z tym w miasteczku nie ma potrzeby sprawdzać ich przed startem. Razem z numerami na sztycę otrzymacie bezzwrotny CHIP, numer należy umieścić na sztycy podsiodłowej.
Kategorie Dystans AS Dystans AS Kobiety K2 – 17 – 29 lat K3 – 30 – 39 lat K4 – 40 i więcej lat Mężczyźni M2 – 17 -- 29 lat M3 – 30 – 39 lat M4 – 40 – 49 lat M5 – 50 – 59 lat M6 -- 60 i więcej lat UWAGA! W przypadku gdy w danej kategorii wiekowej będzie zgłoszonych i opłaconych mniej niż 10 zawodników/zawodniczek do wyścigu, zawodnicy z tej kategorii będą klasyfikowani w młodszej kategorii wiekowej.
Zwrot opłaty Organizator nie przewiduje zwrotu opłat w przypadku rezygnacji z uczestnictwa lub wycofania się podczas wyścigu z rywalizacji. Opłata rejestracyjna jest przeznaczana na koszty organizacyjne zawodów.
Kategorie Dystans Hell Dystans HELL Kobiety Klasyfikacja OPEN – 18 – 45 lat UWAGA! W przypadku gdy do dnia 31.08.2024 na liście startowej nie będzie zgłoszonych min. 10 zawodniczek, które będą miały opłacony pakiet, wszystkie zawodniczki zgłoszone na tym dystansie zostaną przepisane z dniem 01.09.2024 na dystans AS (zmiana dystansu z tego powodu nie daje prawa do zwrotu opłaty rejestracyjnej). Mężczyźni M2 – 18 - 29 lat M3 – 30 – 39 lat M4 – 40 – 49 lat M5 – 50 – 59 lat UWAGA! W przypadku gdy w danej kategorii wiekowej będzie zgłoszonych i opłaconych mniej niż 10 zawodników/zawodniczek do wyścigu, zawodnicy z tej kategorii będą klasyfikowani w młodszej kategorii wiekowej.
Czy zwracam numer? Numer przypinany do koszulki jest Twoją pamiątką, natomiast numer ze sztycy wrzycasz do urny wystawionej w miasteczku zawodów przy zimnym bufecie. Numer Twój bierze udział w konkursie z cennymi nagrodami, który odbywa się na zakończenie dekoracji.
Gdzie sprawdzić z jakiego sektoru staruję?

Aktualności

Zapisy do Mistrzostw Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie szosowym 2024 OTWARTE 27.04.24 od godz. 12:00
Przepraszamy, że tak długo musieliście czekać na tą informację!   15 czerwca 2024 w Częstochowie wyłonimy Mistrzów Polski Masters i Cyklosport 2024, a od 27.04.2024 od godz. 12:00 możecie zgłaszać się do Mistrzowskich wyścigów, będzie też wyścig dla Amatorów bez licencji...
Data 27-04-2024 Zobacz więcej
Makarony Czaniecki oficjalnym Makaronem na imprezach Tatra Cycling Events 2024
Miło nam poinformować, że Oficjalnym Makaronem na wszystkich imprezach Tatra Cycling Events w sezonie 2024 zostały Czanieckie Makarony.   Kolarstwo jest dyscypliną gdzie zapotrzebowanie energetyczne należy do jednych z największych, obowiązkowym punktem kolarskiego jadłospisu jest...
Data 17-04-2024 Zobacz więcej
Przekaż 1,5 %
PRZEKAŻ 1,5 %   Zachęcamy Was do pomocy naszej Fundacji Trzymaj Dystans przekazując 1,5 % w zeznaniu rocznym PIT2023.   Dzięki współpracy z Fundacja Studencka Młodzi-Młodym, która jest organizacją pożytku publicznego. Kwoty przekazane na KRS 0000270261 z...
Data 18-02-2024 Zobacz więcej
Zgłoszenia do Rajdu Doliną Dunajca 2024!
     Do kolejnej edycji Rajdu Doliną Dunajca 2024 możecie dokonać zgłoszenia od 23 listopada od godziny 20:00.   Link do zapisów: https://my.raceresult.com/270275/   Na naszej stronie w zakładce dotyczącej rajdu znajdziecie już...
Data 22-11-2023 Zobacz więcej
Promocja w Bike Stop, Kupuj Taniej!
U nas #blackfriday trwa do Mikołaja! czyli do 6 grudnia!   Przy zakupie okularów SCICON – Torba przeciwdeszczowa Race Day Essential Rain Bag warta 679 zł – ZA ZŁOTÓWKĘ !   Okulary:...
Data 21-11-2023 Zobacz więcej
Zapisz się na rozpoczęcie sezonu 2024 w Osieku!
       Już od 22 listopada 2023 startujemy z zapisami do naszych dwóch wspaniałych imprez w jednym wyjątkowym miejscu MOLO Resort Osiek, którymi otworzymy sezon 2024 w dniu 20 kwietnia w krainie Marta Lach- cycling, będzie już po Paris-Roubaix Femmes avec Zwift, to kto wie...
Data 21-11-2023 Zobacz więcej
Zapisz się na X edycję Tatra Road Race już od 11.11.2023
     Już 11 listopada 2023 od godz. 20:00 możesz zapisać się na jubileuszową edycję najcięższego i najlepszego wyścigu amatorskiego w tej części Europy! Zapewniamy wspaniałe trasy, niezapomniane emocje i atmosferę.   Zapisać możesz się poprzez naszą...
Data 11-11-2023 Zobacz więcej
Kalendarz imprez Sezon 2024!
       Jesień to czas kiedy planujecie urlopy, a zima jest okresem przygotowawczym, aby w sezonie mieć formę, dlatego prosimy zapoznajcie się z naszym kalendarzem na kolejny sezon 2024!         Jak zawsze każdy niezależnie od...
Data 10-11-2023 Zobacz więcej
Dziękujemy za sezon 2023!
        Sezon 2023 dobiegł końca, był dla nas bardzo długi bo rozpoczęliśmy w kwietniu w Osieku a zakończyliśmy 14 października w Starachowicach! Dzięki przychylności natury każdy dzień startowy z nami zapewniał Wam słoneczną pogodę, nawet deszczowej i chłodnej...
Data 31-10-2023 Zobacz więcej
Trenuj w Bike Stop
Zapraszamy na treningi na profesjonalnym trenażerze w Bike Stop - Kolejowa 166, Nowy Targ   Chcesz spróbować? Chcesz przetestować?* Chcesz...
Data 24-10-2023 Zobacz więcej
Informacje o Utrudnieniach w ruchu na trasie wyścigu Tatra Road Race w dniu 9 września 2023
W związku z przejazdem wyścigu Tatra Road Race szosami Podhala w dniu 9 wrzęśnia 2023 na trasie przejazdu zawodników będą występowały czasowe utrudnienia w związku z pierwszeństwem przejazdu kolarzy, a niektóre odcinki zjazdowe i wąskie drogi będą na ten czas wyłączone z...
Data 05-09-2023 Zobacz więcej
Na Tatra Road Race Kobiety są traktowane na równi z Mężczyznami!
Często słyszymy, że Kobiety w wyścigach amatorskich, a jak się okazuje i w kolarstwie zawodowym nie są traktowane na równi z Mężczyznami. Często nagrody, które organizatorzy zapewniają dla zwycięzców są odmienne te dla Kobiet dużo niższe.   Podczas Tatra Road Race i...
Data 29-08-2023 Zobacz więcej
Województwo Małopolskie Partnerem Klasyfikacji Górskiej podczas Tatra Road Race 2023
         W tym roku Partnerem Klasyfikacji Górskiej na Tatra Road Race 2023 zostało Województwo Małopolskie. To tutaj w Małopolsce są najpiękniejsze trasy rowerowe, najcudniejsze widoki i mnóstwo zabytków po...
Data 26-08-2023 Zobacz więcej
Ochotnica Bike Fest już 19-20 sierpnia!
  Już 19-20 sierpnia zapraszamy na zakręcony weekend w Gmina Ochotnica Dolna na Ochotnica Bike Fest.   Podczas 2 dni możecie wybrać coś dla siebie, na szosie lub góralu   Sobota:   Kolejny etap cyklu szosowego Activejet Classic...
Data 09-08-2023 Zobacz więcej
Częstochowa Trek Race - ODWOŁANY!
          Niestety w związku z trwającym remontem głównej drogi krajowej prowadzącej przez Częstochowie i poprowadzeniem objazdu koło naszego wspaniałego Partnera Fabrykarowerow.com nie mamy możliwości przeprowadzenia wyścigu #CzęstochowaTrekRace, w związku...
Data 08-08-2023 Zobacz więcej
Marka Activejet wspiera nas jako jeden z Partnerów Głównych i jest Partnerem Tytularnym Activejet Classic Race 2023!
  Naszym Partnerem Głównym jest też firma Action S.A., właściciel marki Activejet, która od zawsze promuje aktywny i zdrowy tryb życia, a kolarstwo od zawsze było w kręgu jej zainteresowań. Marka Activejet jest też Partnerem Tytularnym naszego cyklu wyścigów szosowych Activejet...
Data 01-07-2023 Zobacz więcej
DT 4 You Oficjalny Dystrybutor DT Swiss Partnerem Technicznym w sezonie 2023
Podczas Nowy Targ Road Challenge 2023 tak jak i na innych naszych wyścigach będziecie mogli tradycyjnie skorzystać z pomocy technicznej na trasie dzięki naszemu Partnerowi Technicznemu firmie DT4YOU.com oficjalnemu dystrybutorowi w Polsce najlepszych kół szwajcarskiej firmy...
Data 30-06-2023 Zobacz więcej
226ERS - FEED YOUR DREAMS - Partnerem ENERGETYCZNYM imprez Tatra Cycling Events
  226 ERS - FEED YOUR DREAMS   Partnerem Energetycznym Tatra Cycling Events w tym sezonie jest 226 ERS Polska   226ers to wysokiej jakości żywność przeznaczenia sportowego tworzona przez najbardziej wymagających czynnych zawodników. Ludzi o...
Data 01-03-2023 Zobacz więcej
Klasyfikacja Activejet Classic Race 2022 po Tatra Road Race
Już od 23 kwietnia walczycie w najbardziej prestiżowym i najsilniej obsadzonym cyklu wyścigów szosowych w Polsce Activejet Classic Race. Po rozegraniu wyścigów Molo Osiek Race, Milówka Challenge, etapówki Nowy targ Road Challenge i Tatra Road Race wyłonili nam się Liderzy całej klasyfikacji,...
Data 18-09-2022 Zobacz więcej
UWAGA ZMIANA MIEJSCA ZAKOŃCZENIA POMIARU CZASU METY
UWAGA!!! ZMIANA MIEJSCA METY WYŚCIGU!!!   Tak jak otrzymaliście wczoraj informację mailem, musimy przenieść Metą w związku z pracami drogowymi na dolnej części ul. Salamandra w Kościelisku będzie zlokalizowana na szczycie przy Butorowym Wierchu, po starcie będziecie w tym...
Data 10-09-2022 Zobacz więcej
Klasyfikacja łaczna Activjet Classic Race 2022 przed Tatra Road Race po 5 wyścigach.
W tym roku walka o miano lidera cyklu naszych wyścigów szosowych Activejet Classic Race jest bardzo zacięta i niektórzy zawodnicy nie mają jeszcze 4 startów, tak więc po Tatra Road Race i po Finale w Częstochowie po Częstochowa Trek Race mogą być jeszcze duże przetasowania, bo niektórym może dojść nawet...
Data 08-09-2022 Zobacz więcej
Listy sektorowe Tatra Road Race 2022
Zapraszamy do zapoznania się z listami sektorowymi i zgłaszanie się do swojego sektora w godzinach startu swojego dystansu. Wystartowanie zawodnika z innym dystansem niż jest przypisany będzie wiązało się z dyskwalifikacją i nie uwzględnianiem w klasyfikacji końcowej wyścigu. Każdy miał...
Data 08-09-2022 Zobacz więcej
Informacja o Utrudnieniach w ruchu pojazdów na trasie wyścigu Tatra Road Race w dniu 10 września 2022
W związku z wyścigiem kolarskim Tatra Road Race, który odbędzie się w najbliższą sobotę 10 września po trasach Powiatów Tatrzańskiego i Nowotarskiego i gmin Kościelisko, Czarny Dunajec, Poronin Szaflary na trasie przejazdu wyścigu będzie wzmożony ruch rowerzystów, w miejscach skrzyżowań na...
Data 07-09-2022 Zobacz więcej
Skrzyyydlate After Tatra Road Race Party!
  TatraRoadRace, to nie tylko wyścig, to wydarzenie, które ma być okazją do sprawdzenia swoich możliwości, zawierania nowych znajomości i bawienia się całymi rodzinami! Po dekoracji w godz. 19:00-23:00 zapraszamy Was na Skrzyyydlate After Race Party na świeżym powietrzu do naszego...
Data 02-09-2022 Zobacz więcej
Strefa opieki nad dziećmi w trakcie wyścigu Tatra Road Race - Kids Zone
          Podczas najbliższej edycji Tatra Road Race wraz z Partnerem wydarzenia @VolvoWadowscyKrakow dla najmłodszych przygotowujemy dedykowaną KIDS ZONE, gdzie na najmłodszych uczestników będą czekać wspaniałe atrakcje, zabawy, konkursy i nagrody pod okiem wykwalifikowanych...
Data 02-09-2022 Zobacz więcej
RMF Maxxx Partnerem Medialnym Tatra Cycling Events
Z wielką radością pragniemy Was poinformować, ze naszym Radiowym Partnerem Medialnym zostało radio RMF Maxxx, które gra tak jak sama nazwa mówi na Maxxx, a nasza ekipa Tatra Cycling Events zawsze stara się dla Was na 110%, aby nasze imprezy na długo zapadły w Waszej pamięci!   Tak...
Data 15-04-2022 Zobacz więcej
Activejet Partnerem Tytularnym cyklu wyścigów szosowych Classic Race 2022
Po sukcesie ubiegłorocznej edycji naszego cyklu wyścigów szosowych Classic Race, w tym roku również poza zwycięstwami na każdym wyścigu macie możliwość walczyć o końcowy sukces w całej klasyfikacji. W tym sezonie Partnerem Tytularnym naszego cyklu została firma Activejet, w związku z tym pełna...
Data 15-04-2022 Zobacz więcej
Zdrowych i Wesołych Świąt oraz udanego sezonu w Nowym Roku 2022!
Data 23-12-2021 Zobacz więcej
Zapisy do Małopolska Tatra Road Race 2022- START
Już od 7 listopada będziecie mogli dokonać zgłoszenia do przyszłorocznej edycji Małopolska Tatra Road Race 2022.   Zapisy będą możliwe poprzez naszą stronę, klikając w ZAPISZ SIĘ.   Zapisy będą aktywne od najbliższej niedzieli 7.11.2021r. od godz....
Data 05-11-2021 Zobacz więcej
Data i trasa Tatra Road Race 2022
Wiemy, że już wielu z Was niedługo wróci do treningów, dlatego podajemy już datę przyszłorocznej edycji Małopolska Tatra Road Race 2022   Małopolska Tatra Road Race 2022 odbędzie się 10 września 2022 roku!   W tym roku na trasie naszego przejazdu było pełno...
Data 02-11-2021 Zobacz więcej
Klasyfikacja cyklu TCE Classic Race po 5 edycjach Open i w kategoriach wiekowych
5 edycji za nami, o punkty do klasyfikacji końcowej walczyliście podczas Molo Osiek Race, Marathon Tatry Race, Nowy Targ Road Challenge (2 i 3 etap), Tatra Road Race i przed nami już tylko Finał w Starachowicach podczas Europa Starachowice Race 25 września 2021!   W klasyfikacji Open...
Data 22-09-2021 Zobacz więcej
Plan sytuacyjny Miasteczka i Strefy Startu/Mety
Prosimy o zapoznanie się z dojazdem do miasteczka, parkingami i lokalizacją biura.   Biuro zawodów będzie czynne w piątek w godz. 14:00-20:00 w sobotę 8:00-9:30   Informujemy, że nadal nie można wjechać samochodem z Zakopanego i Kościeliska ul....
Data 10-09-2021 Zobacz więcej
DT4YOU oficjalny dystrybutor DT SWISS Partnerem Technicznym podczas Małopolska Tatra Road Race 2021
      Tak ja w latach poprzednich także i w tym roku dzięki współpracy z DT4YOU, który jest Oficjalnym Dystrybutorem  DT SWISS, będziemy mogli, zabezpieczyć Was na trasie wysokiej jakości kołami serwisowymi, które będą w naszych wozach technicznych poruszających się za...
Data 07-09-2021 Zobacz więcej
Klasyfikacja TCE Classic Race 2021 po 4 etapach
      Wprowadzona w tym roku przez nas klasyfikacja TCE Classic Race 2021, która obejmuje łącznie 6 naszych imprez szosowych dodaje dodatkowego kolorytu rywalizacji podczas naszych imprez.       Po 4 etapach prowadzą w Classic Race Angelika Tlołka...
Data 03-09-2021 Zobacz więcej
Noclegi podczas Małopolska Tatra Road Race 2021
Jeśli szukacie jeszcze noclegów, to polecamy zajrzeć do nas na stronę : https://tatracyclingevents.com/tatra-road-race i wejść w NOCLEGI, gdzie znajdziecie kontakty do polecanych przez nas obiektów i ich lokalizację. 1. Rezydencja Gubałówka: lokalizacja bezpośrednio przy naszym...
Data 03-09-2021 Zobacz więcej
Numery startowe na Małopolska Tatra Road Race 2021
        W tegorocznej edycji w związku z tym, że już na ponad tydzień większość pakietów jest wysprzedana, postanowiliśmy na numerach startowych umieścić Wasze imiona.         Tak więc osoby, które dokonają opłaty startowej w...
Data 02-09-2021 Zobacz więcej
Volvo Wadowscy - Partnerem Motoryzacyjnym Małopolska Tatra Road Race 2021
      Firmę Wadowscy, będącą najstarszym dealerem marki Volvo w Małopolsce mieliście okazję poznać już kilka lat temu, kiedy w 2018 roku po raz pierwszy wsparła Tatra Road Race jako Partner Strategiczny. Działania Volvo Wadowscy skupiają się nie tylko na biznesie, ale również na...
Data 01-09-2021 Zobacz więcej
ZTPL Cycling Club - dołączył do naszych Partnerów Wspierających
ZTPL Cycling Club rusza w góry.Jedna z największych społeczności skupiona wokół Zwift na świecie, po przepracowanej zimie, postanowiła sprawdzić się na najcięższym wyścigu w Polsce.Żeby dodać do teamowej rywalizacji odrobinę pikanterii dzięki Tatra Events powstała dodatkowa klasyfikacja, tylko dla tych...
Data 25-08-2021 Zobacz więcej
Aktualne trasy Małopolska Tatra Road Race 2021 i nowa lokalizacja miasteczka zawódów na najwyższym poziomie!!!
W tym roku Małopolska TatraRoadRace 2021, będzie w końcu na najwyższym poziomie nie tylko organizacyjnym, ale ze względu na położenie całej bazy (biura, miasteczka, mety na wysokości 1126m n.p.m.), dzięki temu będziecie mogli spojrzeć na Giewont z góry, a na linii mety raczej nie będzie potrzebny...
Data 25-08-2021 Zobacz więcej
Małopolska Partnerem Tytularnym MAŁOPOLSKA TATRA ROAD RACE 2021
Z przyjemnością informujemy, że Partnerem Tytularnym Tatra Road Race zostało województwo Małopolska, w związku z tym pełna nazwa wyścigu brzmi Małopolska Tatra Road Race 2021   Województwo Małopolskie jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu, gdzie czeka na wszystkich mnóstwo...
Data 25-08-2021 Zobacz więcej

Patronat Honorowy

Partner Główny

Partner Energetyczny

Partner Techniczny

Partner Klasyfikacji Górskiej

Sponsor Klasyfikacji Drużynowej

Partner Odzieżowy

Partner Motoryzacyjny

Partnerzy Wspomagający

Patroni Medialni