Małopolska Tatra Road Race

11 września 2021

DO WYŚCIGU ZOSTAŁO:
dni
h
min
sec

INFORMACJE O WYŚCIGU

     Małopolska Tatra Road Race jest już wyścigiem kultowym, na który wielu kolarzy czeka cały rok stawiając go jako najważniejszy start w sezonie. Jest to wyścig kolarski dla amatorów, który co roku przyciąga ponad tysiąc uczestników z całej Europy. Już po trzeciej edycji TRR 2017 otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie "Kolarska Impreza Roku", podczas uroczystej gali największych targów rowerowych w Polsce "Bike Expo w Kielcach", a w 2019 roku nasz wyścig zajął 2 miejsce podczas targów Agroturystyki jako produkt turystyki aktywnej, promujący region.

 

     TRR jest najcięższym wyścigiem dla amatorów w Europie Środkowej, z najbardziej widokową trasą, która jest poprowadzona dzikimi zakątkami Podhala z Tatrami w tle. Uczestnicy mają do wyboru jeden z dwóch dystansów:

- HARD o długości 54,4km i przewyższeniem 1590m,

- HELL o długości 119,8km i przewyższeniem ponad 3300m!

Hasłem przewodnim imprezy zgodnie z sugestiami naszych uczestników jest "HARDasHELL", które idealnie oddaje trudy wyścigu. Profil trasy wygląda jak grzebień, na trasie jest mnóstwo kilkukilometrowych o znacznym nachyleniu podjazdów i zjazdów. Na trasie wyścigu rozmieszczone są liczne premie górskie, na których nasi uczestnicy walczą o miano Królowej i Króla Tatr. Dodatkowo są też premie specjalne z cennymi nagrodami od naszych Partnerów.

Swoją historię napisał już nasz słynny bufet na szczycie ściany Bachledówka, gdzie zawodnicy otrzymują nie tylko owoce, wodę, ale i Red Bulla oraz bidony z izotonikiem, a do tego doping licznej grupy kibiców. Na trasie czyhają nasi fotografowie, aby uchwycić jak najwięcej emocji, które możecie później zobaczyć na tysiącach zdjęć z wyścigu, które są udostępniane Wam do bezpłatnego pobrania w najwyższej rozdzielczości.

Niesamowity klimat zapewnia nasze miasteczko zawodów zlokalizowane na samym szczycie Pasma Gubałówki na wysokości 1126m n.p.m. w Kościelisku, gdzie czeka na Was pyszny gorący posiłek, bufet z napojami i owocami oraz dekoracja w wyjątkowej oprawie oraz prawdziwie góralski klimaty! Na terenie naszego miasteczka możecie już od piątku do sobotniej dekoracji zapoznać się z produktami naszych Partnerów podczas naszego Expo.

W naszym EXPO będziecie mogli spotkać się ze specjalistami i poznać markowe produkty:

Dmtex, X-Bionic, Rudy Projekt, POC, Thule, Wahoo, HJC, Way2Champ, Power of Science,  DT Swiss DT4YOU, BMC Switzerland, Nutrixxion, ZTPL Cycling Club, Volvo Wadowscy, Tacx, Red Bull.

Będzie też stoisko Tatra Cycling Events z pamiątkami z Małopolska Tatra Road Race 2021, gdzie będą na Was czekały wyjątkowe: stroje kolarskie, skarpetki, bidony, kubeczki, t-shirty, czapeczki, leżaki, ręczniki i zawsze uśmiechnięte i pomocne Dziewczyny z TCE Team

 

EXPO będzie do Waszej dyspozycji już od piątku 10.09.21 od godz. 13:00 oraz w dniu zawodów.

INFORMACJE O REGIONIE

     Start i meta wyścigu zlokalizowane są w malowniczym Kościelisku na szczycie Pasma Gubałówki z widokiem na Giewont, które zapewnia niesamowity góralski klimat i od samego startu pokazuje kolarzom co to góry witając ich widokowym i wymagającymi podjazdami pod Butorowy Wierch, a na dobicie finałowy długi podjazd pod Butorowy od Dzianisza.

Następnie zawodnicy jadą po malowniczych trasach Gminy Czarny Dunajec, gdzie czekają na nich wymagające podjazdy pod Ostrysz, Bachledówkę, Ciche i Gminy Poronin z męczącym podjazdem pod Słodyczki.

Na dodatkowych pętlach dystansu Hell poprowadzonych w większości po widokowych trasach naszego Partnera Głównego-Gminy Szaflary, zawodnicy będą musieli zmierzyć się z kultowym podjazdem ,,Pitoniówka", który nie jednemu śni się długo po nocach, ale pojadą też drogami z pięknymi panoramami Tatr i Podhala ,,Drogą Papieską" i Gancarze w Maruszynie.

Zarówno dla aktywnych jak i szukających odpoczynku – gmina Szaflary zaspokoi potrzeby każdego turysty. Bogactwo atrakcji zlokalizowanych na tym terenie sprawia, że kto raz odwiedził naszą gminę ten wraca ponownie.

Dla aktywnych

Gmina Szaflary proponuje swoim gościom różnorodne formy turystyki aktywnej. Posiada szeroko rozbudowaną sieć szlaków rowerowych i pieszych łączących się z trasą okalającą Tatry, tzw. Szlakiem wokół Tatr. Kolarze i inni sportowcy znajdą tu raj na ziemi. Przy trasach, znajdują się strefy relaksu wraz ze stanowiskami naprawy rowerów oraz siłowniami zewnętrznymi.

Zimą trasy te są wykorzystywane jako trasy do narciarstwa biegowego, na których trenują amatorzy i zawodnicy przygotowujący się do corocznego Biegu Podhalańskiego.

Na terenie gminy zostały wytyczone i oznakowane trzy szlaki rowerowe, zapewniające dogodny dojazd do atrakcji turystycznych z głównego szlaku rowerowego Podhala – Szlaku Wokół Tatr.

Szlak nr 112 łączący Szaflary z jedną z największych atrakcji rowerowych Podhala – Szlakiem Wokół Tatr, przebiega on w pobliżu Rezerwatu Przyrody Skałka Rogoźnicka, Góry Ranisberg i kościoła św. Andrzeja.

Szlak nr 111, jest to szlak łącznikowy umożliwiający dojazd ze szlaku nr 112 do Rezerwatu Przyrody Skałka Rogoźnicka, obiektu wpisanego na listę geologiczną UNESCO.

Szlak nr 114 łączy Szaflary ze Szlakiem Wokół Tar, prowadząc w pobliżu ruin zamku w Szaflarach i pozostałości dawnych zabudowań dworskich.

Teren gminy obfituje również w rozmaite stanowiska i okazałości geologiczne i przylega bezpośrednio do Skałki Rogoźnickiej wpisanej na Listę UNESCO.

Relaks i wypoczynek

Dla osób marzących o odpoczynku, Serce Podhala oferuje bogactwo kameralnych gospodarstw agroturystycznych i kwater prywatnych. W ofercie znajdują się również luksusowe hotele i pensjonaty z urozmaiconą ofertą SPA.

Doskonałym dodatkiem do wypoczynku będą zlokalizowane na terenie gminy, dwa obiekty geotermalne: Gorący Potok i Termy Szaflary. Atrakcyjna oferta dla dzieci i dorosłych pozwoli na błogie lenistwo w termalnej wodzie. Na terenie całej gminy, w tym także na terenie term znajdują się restauracje, serwujące smaki regionalnej kuchni.

Górale i tradycja

Można tutaj zobaczyć przywiązanie lokalnej społeczności do tradycji. W okresie letnim organizowane są imprezy plenerowe jak Szaflarzańska Watra czy Gminny Przegląd Zespołów Regionalnych, gdzie można na żywo posłuchać występów dzieci i młodzieży. Zimą natomiast organizowana jest Parada Gazdowska z widowiskowymi wyścigami kumoterek, wpisana w 2018 roku na światową listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO.

Na pamiątkę wizyty Jana Pawła II na Podhalu w 1997 roku, ku czci papieża, górale rok rocznie udają się się na pielgrzymkę Sursum Corda, która biegnie Drogą Papieską z Krzeptówek do Ludźmierza przez gminę Szaflary.

Niesamowite możliwości, niespotykane widoki i bogactwo kultury regionalnej to wszystko tylko w gminie Szaflary w Sercu Podhala.

Warto przyjechać na dłużej w te rejony z rowerem, aby posmakować Podhala i poznać atrakcje Gmin przez, które przejeżdżamy.

Więcej informacji znajdziecie na stronach partnerskich Gmin, które wspierają nasz wyścig:

Gmina Kościelisko- https://www.gminakoscielisko.pl/pl/dla-turysty/atrakcje

Gmina Szaflary- https://gckpit.szaflary.pl/wp-content/uploads/2019/08/Szaflary_19.pdf

Gmina Czarny Dunajec- https://czarny-dunajec.pl/turystyka-i-rekreacja/turystyka-i-rekreacja

Gmina Poronin- https://www.poronin.pl/dla-turysty

 

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Zjazdy:
Biuro Zawodów:

Biuro zawodów zlokalizowane jest naprzeciw Rezydencji Gubałówka,34-511 

Kościelisko, Droga Zubka w Miasteczku zawodów, które zlokalizowane będzie na Parkingu na 


Polanie Pająkówka 18 (Parking Gubałówka)

Odbiór pakietów możliwy:

10.09.21 w godz. 14:00-20:00

11.09.21 w godz. 8:00-9:30

Rozjazd
Parkingi:

W dniu odbioru pakietów startowych w piątek 10.09.21r. będzie dostępny oznaczony bezpłatny Parking dla uczestników 100metrów przed  miasteczkiem zawodów w godz. 13:00-21:00. Pozostałe Parkingi na górze są dodatkowo płatne.

W związku z ograniczoną ilością miejsc parkingowych zalecamy wyjazd rowerem, lub korzystając z kolei linowej Szymoszkowa z Zakopanego, z górnej stacji do biura zawodów jest ok. 300m!

W dniu wyścigu zawodnicy mieszkający w Zakopanem i Kościelisku będą mogli na podstawie opaski bezpłatnie wyjechać i zjechać z rowerami koleją linową na szczyt do strefy Startu i później wrócić na dekorację.

Uwaga: Prosimy o ograniczenie wyjazdów samochodami na Start, ilość miejsc parkingowych na Drodze Zubka

OD godz. 9:00 nie będzie możliwy wjazd w Drogę Zubka!(wjazd od Dzianisza ograniczony, maksymalnie 100 samochodów, Parkingi są dodatkowo płatne!)

Prosimy kierować się na Parkingi na Gubałówce przy nadajniku, wjazd od Zębu, do Startu dojazd przez deptak na Gubałówce rowerem!

Na terenie miasteczka nie ma możliwości skorzystania z prysznicy

Informacje o trasach

Dystans: HARD - 58 km Dystans: HELL - 125km Przewyższenie: HARD - 1670m Przewyższenie: HELL - 3400m Miejsce zawodów: Kościelisko

Informacje o wyścigu

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Opłaty Zmiana dystansu Kategorie wiekowe Numery Sektory Wyniki
Kwota Opłaty

1. Wysokość opłaty rejestracyjnej w TATRA ROAD RACE uzależniona jest od ilości dostępnych pakietów, a następnie od terminu dokonania płatności, która zawarta jest w tabeli poniżej:

2. Przy opłacie przelewem bankowym liczy się data wpływu i zaksięgowania na koncie organizatora. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za terminy realizacji przelewów bankowych i pocztowych.

3. Wszystkie opłaty rejestracyjne są kwotami brutto i zawierają należny podatek VAT.

Informacje ogólne Organizator dopuszcza możliwość zmiany dystansu samodzielnie w systemie zgłoszeniowym o ile na dystansie, na który chcemy się przepisać nie został przekroczony limit uczestników. Zmiany można dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 5 września 2021 włącznie.

W biurze zawodów nie będzie już możliwości zmiany dystansów ze względów porządkowych.
Skąd wiedzieć w jakiej kategorii startuję Po tym jak zgłosisz się na zawody system rejestrowy S-Time sam przydzieli Cię do właściwej kategorii wiekowej. Możesz to sprawdzić w swoim Panelu uczestnika
Czy muszę mieć numer? Otrzymane od organizatora numery startowe uczestnik jest zobowiązany posiadać widoczne podczas trwania całego wyścigu. W skład obowiązkowego kompletu numerów wchodzą – 1 bezwrotne numer na plecy i numer mocowany na sztycę podsiodłową. Niezastosowanie się do tej zasady może skutkować brakiem wyniku. Numer na plecach umieszczacie z lewej strony.
Czy są przewidziane sektory? Tak, będziecie ustawiani w sektorach startowych.
Kiedy pojawią się wyniki? Rezultat swojego startu otrzymasz w SMS na kilka sekund po przejechaniu linii mety. Podczas zawodów sprawdzisz go również na ekranie w biurze zawodów. Na bieżąco aktualizować będziemy również wyniki w systemie S-Time
Świadczenia w ramach pakietu
 • a. numery startowe na plecy oraz zwrotne numer na sztycę podsiodłową i aktywny chip, które należy zwrócić w punkcie zwrotu Chipów, który zlokalizowany będzie w miasteczku zawodów.
 • b. możliwość korzystania z bufetu na trasie. Przewidziano jeden bufet dla dystansu HARD oraz trzy bufety dla dystansu HELL. Wszystkie bufety zlokalizowane po premii górskiej na Bachledówce,
 • c. bidony z izotonikiem dla wszystkich uczestników do pobrania w bufecie na trasie,
 • d. pomoc techniczną na trasie wyścigu,
 • e. posiłek regeneracyjny na mecie: zimny bufet z wodą, owocami i ciastami za linią mety,
 • f. gorący posiłek wydawany w miasteczku zawodów na podstawie opaski, którą macie obowiązek umieścić na nadgarstku,
 • g. elektroniczny pomiar czasu do godziny 16:30 na mecie oraz pomiar międzyczasów zlokalizowany na trasie,
 • h. oznaczenie trasy zgodne ze standardami podczas szosowych wyścigów kolarskich,
 • i. zabezpieczenie medyczne i ratownicze,
 • j. profesjonalne zdjęcia w najwyższej jakości dostępne po wyścigu do samodzielnego pobrania bezpłatnie w najwyższej jakości, do niekomercyjnego użytku,
 • k. możliwość sprawdzenia sprzętu przed startem w serwisie zlokalizowanym w miasteczku,
 • l. obsługę sędziowską,
 • m. nagrody i trofea sportowe dla zwycięzców,
 • n. możliwość bezpośredniej rywalizacji w wyścigu kolarskim TATRA ROAD RACE,
 • o. pamiątkowy medal TRR 2021 dla wszystkich uczestników, którzy ukończyli wyścig, wręczany po minięciu linii Mety,
 • Events.
Przepisanie pakietu Organizator daje możliwość do dnia 31 lipca 2021 włącznie, przeniesienia pakietu bez dodatkowej opłaty na innego uczestnika. Po tym terminie będzie to możliwe tylko za dodatkową opłatą w wysokości 50 PLN, jednak nie później niż do 31 sierpnia 2021. Następuje to przez zgłoszenie przesłane na adres mailowy faktury@tatraroadrace.com.
Kategorie Dystans Hard Kobiety

K2 – 16 – 29 lat
K3 – 30 – 39 lat
K4 – 40 i więcej lat


Mężczyźni

M1 – 16 – 18 lat
M2 – 19 -- 29 lat
M3 – 30 – 39 lat
M4 – 40 – 49 lat
M5 – 50 – 59 lat
M6 -- 60 i więcej lat
Jak zamontować numer? W skład obowiązkowego kompletu numerów wchodzą bezwrotne numer na plecy i numer mocowany na sztycę podsiodłową. Numer na plecach umieszczacie z lewej strony. Numery muszą być widoczne!
W którym sektorze mam stanąć? Dla Dystans:

Hell (start godz. 10:00) kat.M2, M3, M4
Hard (start godz. 10:30) kat. M1, M2, M3, M4

Sektor I - pierwszych 50 zawodników klasyfikacji OPEN z sezonu 2020 (niezależnie od dystansu),
Sektor II - zawodnicy, którzy startowali w poprzedniej edycji TRR2020, oraz zawodnicy, którzy przepisali swoje pakiety z 2020 na 2021 rok.
Sektor III – wszyscy pozostali, którzy nie brali udziału w poprzedniej edycji.

Dla Dystansu:
Hell (start godz. 10:05) kat. Kobiety i M5
Hard (start godz. 10:35) kat. Kobiety, M5 i M6 sektory będą wyznaczone zgodnie z kategorią zawodnika,

czyli dla:

Dystansu Hell:
Sektor I – wszystkie Kobiety
Sektor II- Kat. M5

Dystansu Hard:
Sektor I- wszystkie Kobiety
Sektor II- Kat. M5
Sektor III- Kat. M6
Wyniki archiwalne Wyniki znajdziesz w sekcji Dla Zawodnika Tatra Road Race
Gdzie mogę kupić zdjęcia z wyścigu? Wszystkie zdjęcia z naszych imprez są dla Was bez dodatkowych opłat! Na naszych wyścigach pracują najlepsi specjaliści od fotografii sportowej. Wszystkie zdjęcia są na bieżąco udostępniane na naszym profilu fb. Dodatkowo po obróbce będą zamieszczone na naszej stronie w strefie Dla Zawodnika tatracyclingevents.com/tatra-road-race-galeria skąd możecie je samodzielnie pobrać w oryginalnej jakości.
Faktury Aby otrzymać fakturę musisz w tytule przelewu wpisać pełne dane i numer NIP podmiotu, na który ma być wystawiona FV. Jeśli nie podasz danych w tytule przelewu nie będzie możliwości wystawienia FV w późniejszym terminie. Faktury wystawiane będą w ciągu 7 dni od dokonania przelewu i przesyłane na podany adres mailowy. Potrzebę wystawienia faktury potwierdza się w formularzu zgłoszeniowym. Prosimy o prawidłowe wprowadzanie danych, po wystawieniu faktury nie będzie możliwości skorygowania Odbiorcy. W przypadku błędu i potrzeby skorygowania faktury należy wysłać wiadomość mailową na adres faktury@tatraroadrace.com
Kategorie Dystans Hell Kobiety

K2 – 18 – 29 lat
K3 – 30 – 39 lat
K4 – 40 i więcej lat
Mężczyźni

M2 – 18 -- 29 lat
M3 – 30 – 39 lat
M4 – 40 – 49 lat
M5 – 50 i starsi (w związku ze skalą trudności zawodnikom powyżej 60 lat zaleca się start na dystansie HARD, gdzie będą klasyfikowani w kategorii M6 powyżej 60lat, jeśli chcą jechać na dłuższym dystansie będą klasyfikowani w kat. M5)
Jak sprawdzić czy chip działa? Nasz system pomiaru czasu jest oparty o najlepsze niemieckie chipy na rynku i przed wydaniem numerów na bieżąco sprawdzamy każdy. W związku z tym w miasteczku nie ma potrzeby sprawdzać ich przed startem. Razem z numerami otrzymacie zwrotny CHIP aktywny który umieszczacie na przednim widelcu, który należ zwrócić po przyjeździe na metę!
Zwrot opłaty Organizator nie przewiduje zwrotu opłat w przypadku rezygnacji z uczestnictwa lub wycofania się podczas wyścigu z rywalizacji. Opłata rejestracyjna jest przeznaczana na koszty organizacyjne zawodów.
Czy zwracam numer? Numer przypinany do koszulki jest Twoją pamiątką, natomiast numer ze sztycy wrzycasz do urny wystawionej w miasteczku zawodów przy zimnym bufecie. Numer Twój bierze udział w konkursie z cennymi nagrodami, który odbywa się na zakończenie dekoracji.
Gdzie sprawdzić z jakiego sektoru staruję? Lista sektorowa będzie ogłoszona 10 września 2021 i dostępna w biurze zawodów oraz pobierz TUTAJ. Zawodnicy, którym przysługuje, któryś z sektorów I lub II nie będą uwzględnieni na liście sektorowej, jeśli nie dokonają opłaty startowej w terminie do 8 września 2021r. (liczy się data zaksięgowania na koncie organizatora)

Startuję pierwszy raz, czy mogę startować z innego niż ostatni sektor? Na każdym dystansie 15 zawodników, którzy udokumentują wysoki poziom sportowy w sezonie 2021 otrzyma prawo startu z I lub II sektora. Prośbę należy wysłać do godziny 23:59 dnia 31.08.2021 na adres biuro@tatraroadrace.com Potwierdzenie będzie wysłane mailem zwrotnym w terminie do 8 września 2021.

Aktualności

Klasyfikacja cyklu TCE Classic Race po 5 edycjach Open i w kategoriach wiekowych
5 edycji za nami, o punkty do klasyfikacji końcowej walczyliście podczas Molo Osiek Race, Marathon Tatry Race, Nowy Targ Road Challenge (2 i 3 etap), Tatra Road Race i przed nami już tylko Finał w Starachowicach podczas Europa Starachowice Race 25 września 2021!   W klasyfikacji Open...
Data 22-09-2021 Zobacz więcej
Plan sytuacyjny Miasteczka i Strefy Startu/Mety
Prosimy o zapoznanie się z dojazdem do miasteczka, parkingami i lokalizacją biura.   Biuro zawodów będzie czynne w piątek w godz. 14:00-20:00 w sobotę 8:00-9:30   Informujemy, że nadal nie można wjechać samochodem z Zakopanego i Kościeliska ul....
Data 10-09-2021 Zobacz więcej
DT4YOU oficjalny dystrybutor DT SWISS Partnerem Technicznym podczas Małopolska Tatra Road Race 2021
      Tak ja w latach poprzednich także i w tym roku dzięki współpracy z DT4YOU, który jest Oficjalnym Dystrybutorem  DT SWISS, będziemy mogli, zabezpieczyć Was na trasie wysokiej jakości kołami serwisowymi, które będą w naszych wozach technicznych poruszających się za...
Data 07-09-2021 Zobacz więcej
Noclegi podczas Małopolska Tatra Road Race 2021
Jeśli szukacie jeszcze noclegów, to polecamy zajrzeć do nas na stronę : https://tatracyclingevents.com/tatra-road-race i wejść w NOCLEGI, gdzie znajdziecie kontakty do polecanych przez nas obiektów i ich lokalizację. 1. Rezydencja Gubałówka: lokalizacja bezpośrednio przy naszym...
Data 03-09-2021 Zobacz więcej
Klasyfikacja TCE Classic Race 2021 po 4 etapach
      Wprowadzona w tym roku przez nas klasyfikacja TCE Classic Race 2021, która obejmuje łącznie 6 naszych imprez szosowych dodaje dodatkowego kolorytu rywalizacji podczas naszych imprez.       Po 4 etapach prowadzą w Classic Race Angelika Tlołka...
Data 03-09-2021 Zobacz więcej
Numery startowe na Małopolska Tatra Road Race 2021
        W tegorocznej edycji w związku z tym, że już na ponad tydzień większość pakietów jest wysprzedana, postanowiliśmy na numerach startowych umieścić Wasze imiona.         Tak więc osoby, które dokonają opłaty startowej w...
Data 02-09-2021 Zobacz więcej
Volvo Wadowscy - Partnerem Motoryzacyjnym Małopolska Tatra Road Race 2021
      Firmę Wadowscy, będącą najstarszym dealerem marki Volvo w Małopolsce mieliście okazję poznać już kilka lat temu, kiedy w 2018 roku po raz pierwszy wsparła Tatra Road Race jako Partner Strategiczny. Działania Volvo Wadowscy skupiają się nie tylko na biznesie, ale również na...
Data 01-09-2021 Zobacz więcej
ZTPL Cycling Club - dołączył do naszych Partnerów Wspierających
ZTPL Cycling Club rusza w góry.Jedna z największych społeczności skupiona wokół Zwift na świecie, po przepracowanej zimie, postanowiła sprawdzić się na najcięższym wyścigu w Polsce.Żeby dodać do teamowej rywalizacji odrobinę pikanterii dzięki Tatra Events powstała dodatkowa klasyfikacja, tylko dla tych...
Data 25-08-2021 Zobacz więcej
Aktualne trasy Małopolska Tatra Road Race 2021 i nowa lokalizacja miasteczka zawódów na najwyższym poziomie!!!
W tym roku Małopolska TatraRoadRace 2021, będzie w końcu na najwyższym poziomie nie tylko organizacyjnym, ale ze względu na położenie całej bazy (biura, miasteczka, mety na wysokości 1126m n.p.m.), dzięki temu będziecie mogli spojrzeć na Giewont z góry, a na linii mety raczej nie będzie potrzebny...
Data 25-08-2021 Zobacz więcej
Małopolska Partnerem Tytularnym MAŁOPOLSKA TATRA ROAD RACE 2021
Z przyjemnością informujemy, że Partnerem Tytularnym Tatra Road Race zostało województwo Małopolska, w związku z tym pełna nazwa wyścigu brzmi Małopolska Tatra Road Race 2021   Województwo Małopolskie jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu, gdzie czeka na wszystkich mnóstwo...
Data 25-08-2021 Zobacz więcej

Patronat Honorowy

Partner tytularny

Partnerzy Główni

Partner techniczny

Sponsor Klasyfikacji Drużynowej

Partner Odzieżowy

Partnerzy wspomagający

Oficjalna woda

Patroni medialni

Partner Motoryzacyjny