UWAGA ZMIANA MIEJSCA ZAKOŃCZENIA POMIARU CZASU METY

UWAGA!!!

ZMIANA MIEJSCA METY WYŚCIGU!!!

 

Tak jak otrzymaliście wczoraj informację mailem, musimy przenieść Metą w związku z pracami drogowymi na dolnej części ul. Salamandra w Kościelisku będzie zlokalizowana na szczycie przy Butorowym Wierchu, po starcie będziecie w tym miejscu Premię Specjalną Rezydencja Gubałówka i Premię Górską.

 

W tym miejscu na powrocie jest to Lotna Meta, nie zatrzymujecie się po przejechaniu linii mety na Butorowym, tam kończymy POMIAR CZASU.

Od razu kierujecie się spokojnie bez rywalizacji zjazdem ul. Salamandra do miejsca Startu/Mety przy Rewicie po trasie wcześniej planowanej. Wjeżdżacie tam od dołu tak jak było planowane, tam będzie nasz fotograf i po przekroczeniu Mety Hostessy będą wręczały Wam medale.

 

 

Na ul. Salamandra prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności też po starcie w związku z 500metrowym odcinkiem po lewej stronie gdzie są wycięte studzienki kanalizacyjne.

Jadą z góry już po minięciu końcowego punktu pomiaru czasu jedziecie wolno w dół, w związku z tym, że dalej trasa nie jest już zabezpieczona przez Policję i nie macie pierwszeństwa przejazdu!

 

PROSIMY O OSTROŻNĄ JAZDĘ!