O nas

     Tatra Cycling Events jest prowadzona przez pasjonata kolarstwa Cezarego Szafrańca, kiedyś czynnego zawodnika, później amatora startującego w licznych zawodach szosowych i mtb w Polsce i Europie. Team TCE tworzą osoby, które kochają kolarstwo i cieszą się mogąc organizować dla Was imprezy na jak najwyższym poziomie.

     W 2015 powstał nasz pierwszy event kolarski Tatra Road Race, który już po pierwszej edycji stał się kultowym wydarzeniem na mapie polskiego kolarstwa amatorskiego. Co roku dochodziły kolejne projekty, każdy w swoim zamyśle inny, ale zbudowany z pasji i miłości do kolarstwa! W ciągu tych kilku lat staliśmy się organizacją, która wyznacza poziom imprez rowerowych w Polsce i cały czas pracujemy nad ulepszeniem naszych wydarzeń wsłuchując się w głosy naszych Uczestników!

Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
     Głównym celem jaki przyświeca TCE jest organizowanie zawodów w pełni profesjonalnie, gdzie to zawodnik jest najważniejszy. Ogromny nacisk kładziemy na zabezpieczenie i przygotowanie tras oraz dobór wyjątkowych lokalizacji. Wszystkie trasy poprowadzone są tak, aby zapewnić Wam jak największą satysfakcję z jazdy i dać możliwość podziwiania okolicy. W celu uatrakcyjnienia rywalizacji na trasie zlokalizowane są premie specjalne i górskie. Dla najlepszych czekają cenne nagrody finansowe i rzeczowe, natomiast niezależnie na jakiej pozycji ktoś ukończył zawody po dekoracji bierze udział w konkursie z wartościowymi nagrodami. W celu upamiętnienia rywalizacji pracuje kilku naszych fotografów i kamerzystów, których materiał jest udostępniany uczestnikom, stając się wspaniałą pamiątką z naszych imprez. W naszych miasteczkach staramy się zapewnić Wam niepowtarzalną atmosferę i stworzyć strefę do zawierania znajomości z innymi pasjonatami dwóch kółek.
     Każda nasza impreza ma trochę inny charakter, chcemy aby każdy w naszym bogatym portfolio eventów znalazł coś dla siebie niezależnie czy jest zaawansowanym sportowo kolarzem, czy rajderem, który jedzie bez spiny, nie ważne czy na rowerze szosowym czy górskim. Chcemy, aby miłość do roweru łączyła wszystkich pasjonatów "2-kółek"!

 

     Nasze podejście do sposobu organizacji imprez rowerowych jest bardzo pozytywnie odbierane przez Uczestników. Większość z nich rekomenduje udział w organizowanych przez nas eventach. Jest to dla nas dodatkowym impulsem do jeszcze lepszej organizacji, a jednocześnie potwierdzeniem obrania właściwej strategii. Od pierwszego dnia, kiedy pomyśleliśmy o zorganizowaniu eventu, jesteśmy wierni naszej idei, która przyświeca nam po dziś dzień.

 

     Obecnie w naszej ofercie znajdziecie wyścigi kolarskie dla amatorów zarówno szosowe i mtb, rajdy rowerowe po malowniczych terenach, eventy organizowane na zamówienie firm, zawody dla dzieci, obozy kondycyjno-szkoleniowe oraz Festiwal Rowerowy, gdzie każdy pasjonat roweru, znajdzie coś dla siebie!

Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny