Mistrzostwa Polski MTB XCC, XCO

29 czerwca 2024

DO WYŚCIGU ZOSTAŁO:
dni
h
min
sec

INFORMACJE O WYŚCIGU

Na stokach Kotelnicy Białczańskiej po raz drugi spotkają się najlepsi Polscy kolarze górscy, aby walczyć o tytuł Mistrza Polski. Odbędą się wyścigi sztafet mieszanych, short truck i cross country. A ich zmagania będzie można obserwować na przebudowanej i widowiskowej trasie. Odbędą się również wyścigi dla amatorów, aby mogli oni spróbować swoich sił na tej Mistrzowskiej trasie. 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Zjazdy:
Biuro Zawodów

Biuro zawodów będzie znajdowało się NA TERENIE MIASTECZKA ZAWODÓW BIAŁKA TATRZAŃSKA UL. ŚRODKOWA

181B


 

28.06.2024:

9:00 - 12:00 - Biuro zawodów odbiór akredytacji na wjazd do strefy Teamowej P1

15:00 - 19:00 - Biuro zawodów (odbiór numerów startowych, potwierdzanie sztafet) odbiór akredytacji na wjazd do strefy Teamowej P1

29.06.2024:

8:00 – 9:00 - Biuro zawodów (odbiór numerów startowych tylko wyścigi XCO Masters, Amator i XCC Elita)

15:15 – 16:00 - Biuro zawodów (odbiór numerów startowych) 

 

Rozjazd
Parkingi

Parkingi dostępne dla uczestników:Parkingi Dolny przy Stacji Narciarskiej Kotelnica Białczańska bezpłatne dla uczestników.

Parking przy kolei Expres zarezerwowany dla Teamów.

 

Prosimy nie parkować na Parkingach Term Bania!

Rozjazd
Program Zawodów
Bufety

 

Prysznice

Każdy uczestnik w pakiecie otrzyma Voucher uprawniający do wstępu 2,5h na Termy Bania, gdzie możecie zrelaksować się po trudach jazdy w gorących basenach.

INFORMACJE O REGIONIE

         Białka Tatrzańska to kurort narciarski jeden z najczęściej wybieranych kierunków narciarskich w Polsce, najlepsza stacja narciarska, zapewniająca najlepsze warunki śniegowe i infrastrukturę dla każdego narciarza.

         Białka Tatrzańska to nie tylko narty, to idealne miejsce na całoroczny wypoczynek, stoki Kotelnicy zamieniają się latem na raj dla rowerzystów, wytyczone trasy do emocjonujących zjazdów po stokach Kotelnicy, trasy Downihillowe, atrakcje dla dzieci, wspaniałe całoroczne termy Bania z olbrzymią strefą letnią, najlepszy hotel w Polsce Hotel Bania, najlepsze widoki na Tatry.

        Dlatego tutaj organizujemy największą imprezę rowerową w Polsce Festiwal Rowerowy-Białka Tatrzańska w dniach 2-4 czerwca, poprostu musicie tam być i kręcić z nami na całego!

 

Informacje o trasach

Informacje o wyścigu

Aktualności

Województwo Małopolskie Partnerem Głównym Mistrzostw Polski w kolarstwie Górskim Białka Tatrzańska 2024
Partnerem Głównym po raz kolejny Mistrzostw Polski MTB Białka Tatrzańska 2024 jest Województwo Małopolskie, które stawia na sport i aktywny wypoczynek, które jest Areną Mistrzostw   W województwie Małopolskim panują idealne warunki do turystyki aktywnej przez cąły rok, a do tego te...
Data 27-06-2024 Zobacz więcej
Trasy Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Białka Tatrzańska 2024
W najbliższy weekend 29-30 czerwca 2024 stoki Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska opanują najlepsi kolarze górscy w Polsce, którzy będą walczyć o tytuły Mistrzów Polski podczas Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim XC Białka Tatrzańska 2024   Prezentujemy Wam przebieg tras,...
Data 25-06-2024 Zobacz więcej
Makarony Czaniecki oficjalnym Makaronem na imprezach Tatra Cycling Events 2024
Miło nam poinformować, że Oficjalnym Makaronem na wszystkich imprezach Tatra Cycling Events w sezonie 2024 zostały Czanieckie Makarony.   Kolarstwo jest dyscypliną gdzie zapotrzebowanie energetyczne należy do jednych z największych, obowiązkowym punktem kolarskiego jadłospisu jest...
Data 17-04-2024 Zobacz więcej

Partnerzy Główni i Współorganizatorzy

Partner Główny Mistrzostw Polski MTB

Partner Energetyczny

Partner Techniczny

Partner Motoryzacyjny

Partnerzy Wspomagający

Patroni Medialni