Numery startowe na Małopolska Tatra Road Race 2021

        W tegorocznej edycji w związku z tym, że już na ponad tydzień większość pakietów jest wysprzedana, postanowiliśmy na numerach startowych umieścić Wasze imiona.

        Tak więc osoby, które dokonają opłaty startowej w terminie do 4 września będą jechać ze swoim imieniem. Jednocześnie przypominamy, że ze względów porządkowych z dniem 31.08.2021 zakończyliśmy przepisywanie pakietów na inne osoby i na sezon 2022.

Jednocześnie jeśli chcecie zmienić dystans możecie to zrobić jeszcze tylko do 5 września 2021. Numery będą powiązane z Waszą kategorią i dystansem, tak aby było Wam łatwiej o identyfikację rywala w swojej kategorii na Waszym dystansie!

 

        Pamiętajcie numery są bezwrotne, w związku z tym mamy nadzieję, że będą fajną pamiątka dla Was. A dodatkowo dzięki imieniu na numerze umieszczonym na plecach, będziecie mogli zawrzeć nowe znajomości i przejść od razu na Ty. Czy nie milej będzie usłyszeć; ,,Aniu zjedź do prawej'', choć może i będą ,,Czarek k....a jak Ty jeździsz baranie jeden", ale będzie wiadomo kto do kogo i z kim:-)

 

       Natomiast na numerze na sztycę znajdziecie ważny numer alarmowy, który pozwoli Wam wezwać pomoc, gdyby była taka potrzeba!

 

      Życzymy wielu owocnych znajomości!