Skrzyyydlate After Tatra Road Race Party!

 

TatraRoadRace, to nie tylko wyścig, to wydarzenie, które ma być okazją do sprawdzenia swoich możliwości, zawierania nowych znajomości i bawienia się całymi rodzinami!

Po dekoracji w godz. 19:00-23:00 zapraszamy Was na Skrzyyydlate After Race Party na świeżym powietrzu do naszego miasteczka pod bacznym okiem Pana Giewonta.

W związku z tym, że pewnie będziecie trochę zmęczeni, to nasz Partner doda Wam Skrzydeł i znajdziecie jeszcze trochę sił wyskoczyć na klepisko

Będzie symboliczna Watra o zmierzchu, żółte iso, coś z grila i dużo miejsca do zawierania kolarskich znajomości. O Wasze podniebienia zadba obsługa #RewitaKościelisko

 

Będzie z Wami #ZenonJaskula, liczna ekipa Polska Społeczność Zwift - ZTPL Cycling Club, IBOX M Liga Racing Team i My Tatra Cycling Events.

Jeśli chcecie dołączyć do nas większą grupą i mieć zagwarantowane miejsca przy stole, to możecie dokonać rezerwacji podając nazwę teamu i ilość osób (oczywiście możecie zabrać osoby towarzyszące, które nie jechały w wyścigu, ale Was dopingowały;-)

Rezerwacji można dokonać do 7.09.22 do godz. 24:00.

 

Miejsca mamy dużo, tak więc zmieścimy się, zapraszamy nie tylko grupy!

 

Zapraszamy!