Klasyfikacja Activejet Classic Race 2022 po Tatra Road Race

Już od 23 kwietnia walczycie w najbardziej prestiżowym i najsilniej obsadzonym cyklu wyścigów szosowych w Polsce Activejet Classic Race.

Po rozegraniu wyścigów Molo Osiek Race, Milówka Challenge, etapówki Nowy targ Road Challenge i Tatra Road Race wyłonili nam się Liderzy całej klasyfikacji, niektórych zwycięzców już znamy...pod warunkiem, że wystartują w Finałowej edycji 25 września podczas Częstochowa Trek Race, bo jeśli ich zabraknie na starcie to wypadają z klasyfikacji końcowej!!!

Liderem wśród mężczyzn Open i w M3 jest Adam Wójcik z 7R ROWMIX  TEAM p/b 72D i jeśli stanie na starcie to nic mu nie odbierze zwycięstwa, ale za jego plecami jest ciekawie, bo nie wszyscy mają jeszcze 4 starty i o ile pojadą dobrze w Częstochowie to mogą namieszać!

Nową Liderką u kobiet po Tatra Road Race jest Kamila Wójcikiewicz z AGROCHEST TEAM i tutaj kto wygra zależy od wyniku w Częstochowie!

Ciekawie jest też w kategoriach wiekowych gdzie jeszcze wiele może się wydarzyć.

Przypominamy, że w klasyfikacji OPEN dekorujemy wśród mężczyzn TOP 10, a wśród pań TOP 8 i dodatkowo TOP 3 w każdej kategorii wiekowej.

 

Tak więc w Częstochowie podczas Częstochowa Trek Race, niektórzy nieźle się obłowią, bo mogą zdobyć aż nagrody za 4 klasyfikacje, a i jeszcze wygrać coś w konkursie dla uczestników naszych wyścigów!!!

 

Dokładne wyniki klasyfikacji Activjet Classic Race TOP 25 każdej kategorii znajdziecie na naszej stronie w zakładce dla Zawodnika:

https://tatracyclingevents.com/activejet-classic-race-wyniki

 

Do zobaczenia na Wielkiej Fecie w FabrykaRowerow.com już 25.09.2022