Ochotnica Bike Fest już 19-20 sierpnia!

 

Już 19-20 sierpnia zapraszamy na zakręcony weekend w Gmina Ochotnica Dolna na Ochotnica Bike Fest.

 

Podczas 2 dni możecie wybrać coś dla siebie, na szosie lub góralu

 

Sobota:

 

Kolejny etap cyklu szosowego Activejet Classic Race 2023

UpHill Kasia Niewiadoma - Ochotnica Challenge 2023 szosowa górska czasówka 11,16 km z przewyższeniem ok. 480 metrów na szczycie najwyżej położonego odcinka szlaku Kasia Niewiadoma-Ochotnica Challenge osiedle Skałka 962 m.n.p.m.

 

Ochotnica MTB 4 Towers in One Day 2023 jednodniowy maraton MTB dla koneserów PURE MTB, 106km z przewyższeniem ponad 4600 metrów! A do tego trzeba zdobyć dosłownie każdą z 4 wież na sam szczyt platformy widokowej i podpieczętować WIEŻĄ!

 

Niedziela:

 

Rajd szlakiem Kasia Niewiadoma - Ochotnica Challenge, to szlak oznaczony w podziękowaniu za sukcesy mieszkanki Gminy Ochotnica Dolna Kasi Niewiadomej, macie dwa warianty do wyboru: Pro zawierający wszysatkie odcinki z wyłączeniem remontowanego (Studzionki), do pokonania 113km z przewyższeniem 3300m lub łatwy dla każdego FUN 69km z przewyższeniem 1400m i bez ekstremalnych stromizm.

 

MTB Up&Down Lubań Tower 2023 to wyjątkowy podjaz na do wieży na Lubaniu 1211m.n.p.m. 9km z przewyższeniem ok. 780 metów, a późnej jeden z najfajniejszych i najbardziej urozmaiconych zjazdów na dół szlakami, ok. 5km ze spadkiem 760 metrów.

 

a w niedzielę Wasze dzieci mogą zasmakować rywalizacji w wyścigu ze swoimi rówieśnikami w ramach Akademii Bezpiecznej Jazd na Dwóch Kółkach!

 

 

Zapisy i szczegółowe informacje na naszej stronie: www.tatracyclingevents.com/ochotnica-bike-fest

 

 

A kto wie może zarazimy kogoś pasją do kolarstwa i doczekamy się takich wspaniałych zawodników jak Katarzyna Kasia Niewiadoma.

 

Serdecznie zapraszamy!