Listy sektorowe Tatra Road Race 2022

Zapraszamy do zapoznania się z listami sektorowymi i zgłaszanie się do swojego sektora w godzinach startu swojego dystansu.

Wystartowanie zawodnika z innym dystansem niż jest przypisany będzie wiązało się z dyskwalifikacją i nie uwzględnianiem w klasyfikacji końcowej wyścigu.

Każdy miał możliwość zmiany dystansu w terminie przewidzianym w regulaminie, po tym czasie ze względów porządkowych nie ma możliwości zmiany dystansu!

 

Osoby przypisane do I i II sektora będą weryfikowane przy wejściu do sektora,

w III sektorze ustawiacie się wchodząc w strefę bez weryfikacji, wszystkie osoby, które dokonały opłaty po terminie gwarantującym im możliwość startu z I lub II sektora i osoby nie uwzględnione w listach sektorowych również startują z III sektora.

 

Poniżej przypominamy godziny startu dystansów:

Godz.10:05- Otwarcie sektorów dystans HELL

Godz. 10:25- Zamknięcie sektorów dystans HELL

Godz. 10:30– Start dystansu HELL kategorie M2, M3, M4, M5

Godz. 10:35- Start dystansu HELL kategorie Kobiety

Godz.10:40- Otwarcie sektorów dystans HARD

Godz. 10:55- Zamknięcie sektorów dystans HARD

Godz. 11:00 – Start dystansu HARD kategorie M1, M2, M3, M4, M5

Godz. 11:05 - Start dystansu HARD kategorie Kobiety, M6

 

Osoby zgłoszone, a nie opłacone mają możliwość dokonania opłaty w biurze zawodów w piątek w godz. 13:00-20:00 i w sobotę 8:00-10:00 i startują z III Sektora

 

Przypominamy zasadę obowiązując w trakcie Wszego czasu przejazdu:

Czas mierzony dla osób startujących z I sektora w pierwszych grupach startowych  i dla drugich grup startowych (Kobiety, Mężczyźni M6)  jest czasem brutto, czyli od strzału startera danej grupy startowej, natomiast osoby startujące z II i III sektora w pierwszych grupach będą miały liczony czas netto, czyli pomiar czasu dla nich będzie uruchomiony w chwili przejazdu przez linię startu. Na premiach górskich i specjalnych zwycięzcami zostają zawodnicy, którzy pierwsi przejadą linię premii, bez względu na czas startu!

 

Do zobaczenia!