Kalendarz imprez Sezon 2024!

       Jesień to czas kiedy planujecie urlopy, a zima jest okresem przygotowawczym, aby w sezonie mieć formę, dlatego prosimy zapoznajcie się z naszym kalendarzem na kolejny sezon 2024!

 

      Jak zawsze każdy niezależnie od stopnia zaawansowania, czy rodzaju roweru znajdzie coś dla siebie i na 100% w pięknych okolicznościach przyrody!

 

      Sezon 2024 będzie dla nas wyjątkowy, bo jubileuszowy, już od 10-lat organizujemy dla Was imprezy, a zaczęło się wszystko od Tatra Road Race, która zrobiliśmy dla Was w 2015 roku! Tak więc Tatra Road Race będzie w wyjątkowej oprawie jakiej jeszcze nie było, zadbamy o lepszy klimat na starcie, trasie i mecie!

 

      W nowym sezonie po Waszych ciepłych słowach wracamy na gorczańskie szlaki podczas Ochotnica MTB 4 Towers, odwiedzimy też Jurę Częstochowsko-Krakowską w ramach Amonit Bike i Mistrzostw Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie szosowym, dopracujemy Mistrzostwa Polski MTB XC w Białce Tatrzańskiej oraz zamierzamy rozwinąć nasze imprezy Gravelowe i Rajdów rekreacyjnych. Tak więc szykujcie nogę, a najlepiej DWIE;-)

 

      Wkrótce odpalamy zapisy na wszystkie wydarzenia, a już od 11.11.2023 startujemy z zapisami na Tatra Road Race!

 

Do zobaczenia na trasach w 2024!