III etap- wyścig ze startu wspólnego Nowy Targ-Nowy Targ o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ

III etap- wyścig ze startu wspólnego ze startem z centrum Nowego Targu i metą usytuowaną na drodze rowerowej w Borze na tyłach dawnego zakładu Podhale. Ten etap mimo, że finisz będzie na płaskim odcinku, będzie bardzo emocjonujący, ponieważ jego trasa jest poprowadzona przez liczne górki otaczające Miasto Nowy Targ, które jest Partnerem Tytularnym i Współorganizatorem naszego wyścigu od samego początku! Podczas tego etapu walczycie o Puchar Burmistrza Nowego Targu.

Przekonacie się, że Nowy Targ i Podhale to idealne miejsce na zaplanowanie urozmaiconego obozu treningowego, a dodatkowo jest tutaj wiele dróg tylko dla rowerów, na których możecie bezpiecznie śmigać całymi Rodzinami!

Podczas tego etapu wyłonimy zwycięzców naszej etapówki i zakończymy 3 dniowe zmagania po podhalańskich i spiskich szosach uroczyście na płycie stadionu ,,Koło" przy Miejskiej Hali Lodowej tuż obok Parku Miejskiego. W trakcie jak Wy będziecie na trasie na stadionie będą rywalizować najmłodsi adepci kolarstwa, tak więc jeśli wybieracie się z Rodziną to zapraszamy do udziału w zawodach dla Dzieci!

Dodatkowo podczas tego etapu zawodnicy zdobywają punkty do naszej klasyfikacji Classic Race, gdzie czekają cenne nagrody dla zwycięzców! Jeśli ktoś nie może jechać całej etapówki, ale chce walczyć w klasyfikacji Classic Race, to warto wystartować w sobotę i niedzielę, bo oba wyścigi są oddzielnie punktowane do naszej szosowej klasyfikacji!

Panie i Panowie z kat. M-6 także podczas tego etapu pojadą jedną rundę mniej, prosimy o zapoznanie się z trasą:

www.strava.com/routes/2842300543570850556

pozostali bez taryfy ulgowej:

www.strava.com/routes/2842301990363703164

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony Miasta Nowy Targ, gdzie dowiecie się wszystkiego co Was interesuje: www.nowytarg.pl