Activejet Partnerem Głównym wyścigu Nowy Targ Road Challenge 2022

Od samego początku kolarze z zespołu z Activejet Team rywalizują na szosach Podhala podczas naszych wyścigów. Marka Activejet była obecna wśród naszych Partnerów wspierających, a w tym roku została jednym z Partnerów Głównych naszego wydarzenia, doceniając nasz wyścig Nowy Targ Road Challenge jako jeden z najlepszych w Polsce, a ze względu na możliwość ścigania po pięknych wymagających trasach Podhala i najwyższy poziom sportowy jedyny w swoim rodzaju.

 

Marka Activejet powstała w 2002 roku, która od kilkunastu lat tworzy historię sukcesu. Jest liderem w Polsce pod względem sprzedaży swoich produktów i rozpoznawalności marki w swoim segmencie.

 

Od początku istnienia marka Activejet kładzie istotny nacisk na zintegrowane i długoterminowe podejście do swojego rozwoju, związane z najwyższym poziomem jakości, innowacyjności i zaawansowanych technologii.

W ciągu 20 lat istnienia firmy ACTION, m.in. dzięki stałemu rozwojowi marki Activejet, opartemu na know-how spółki oraz jej nowoczesnym zapleczu logistycznym, marka jest nr 1 w sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Marka należy do ACTION S.A., jednego z czołowych graczy na rynku dystrybucji IT, co zapewnia jej unikalny w branży know-how oraz doskonałe zaplecze logistyczne (dowiedz się więcej: http://www.action.pl/)

 

Z produktami marki Activejet możecie zapoznać się na stronie:

www.activejet.pl

 

Dziękujemy za zaufanie!