Elmar Sp. z o.o. Partnerem Głównym Nowy Targ Road Challenge 2022

Firma Elmar Sp. z o.o. dołączyła do Partnerów Głównych naszego wyścigu wspierając go, a jednocześnie na starcie stanie też mocna reprezentacja firmy, która będzie walczyć o jak najwyższe miejsca.


Firma jest producentem i dostawcą środków ochrony indywidualnej i higieny pracy na rynku polskim, jak i europejskim.

Od ponad 28 lat zapewnia bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach poprzez profesjonalny dobór, doradztwo i dystrybucję artykułów BHP. Kompleksowo wyposaża w środki ochrony indywidualnej ponad 3 tyś klientów.  Przeprowadzane audyty gwarantują, że proponuje tylko te produkty, których specyfikacja będzie najlepiej dopasowana do warunków pracy.

 

Elmar jest liderem we wdrażaniu urządzeń do automatycznej dystrybucji artykułów BHP. Ich maszyny vendingowe CribSpot® są zainstalowane w wielu największych fabrykach w Polsce. Dzięki zastosowaniu tej metody dystrybucji Klienci otrzymują narzędzia do szczegółowej kontroli, raportowania i analizy zużycia artykułów BHP w przedsiębiorstwie.

 

W ofercie Elmaru znajdują się artykuły najlepszych producentów w branży BHP. Firma współpracuje tylko z tymi, którzy gwarantują wysoką jakość i trwałość. Dzięki swojej pozycji jest najważniejszym dystrybutorem w Polsce takich firm jak: ATG®, MAPA Professionel, Ansell,  SC Johnson, Mascot, 3M, ATLAS, Planam, Uvex, Honeywell, Artra, P.H.F. Kegel-Błażusiak  i wielu innych.

 

Więcej informacji o firmie na:

www.elmar-bhp.pl