Zawody dla Dzieci i Rodziców podczas III etapu Nowy Targ Road Challenge!

Zapraszamy całe Rodziny na piknik sportowy, który odbędzie się dzięki wsparciu Miasta Nowy Targ podczas III etapu wyścigu Nowy Targ Road Challenge w dniu 17 lipca 2022 na stadionie ,,Koło" przy Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.

 

Podczas gdy zawodnicy o godz. 10:00 wystartują na trasę ostatniego etapu, na asfaltowej rundzie wokół stadionu rozpoczną rywalizację dzieci na rowerkach biegowych 2017 i młodsi, starsi w wieku 2016-2007 na rowerach, a po nich swoich sił spróbują rodzice w wyścigach na hulajnogach (napędzanych tylko siłą nogi:-). Rower startowy dowolny bez wspomagania elektrycznego!

 

Udział w zawodach jest bezpłatny.

 

W miedzy czasie będzie można uczestniczyć w licznych konkursach i animacjach na terenie naszego miasteczka sportowego.

 

Dla najlepszych zapewniamy trofea sportowe i nagrody ufundowane przez naszych Partnerów: Merida Polska, Sklep rowerowy Sawera, Termy Bania, Kotelnica Białczańska, Termy Gorący Potok, Termy Szaflary, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu.

 

W trakcie pikniku nasi znajomi z Winter Classic będą dokonywać zbiórki na szczytny cel, a do jazdy na rowerach będzie zachęcał Nowotarski Klub Kolarski, do pływania szkółka Swim Active!

 

Już można dokonać zapisów do zawodów elektronicznie poprzez naszą stronę:

www.tatracyclingevents.com/nowy-targ-road-challenge klikając w przycisk Zapisy dla dzieci i rodziców.

 

W dniu zawodów będzie można dokonać zgłoszenia również w biurze zawodów na płycie boiska, w miarę dostępności miejsc.

Wszystkie informacje znajdą Państwo w regulaminie imprezy, który również jest dostępny na naszej stronie, a podstawowe informacje znajdują się na plakacie zawodów.

 

Zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu i gorącego dopingu zawodników!