II etap-wyscig ze startu wspólnego Dursztyn-Dursztyn o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ

II etap- to już wyścig ze startu wspólnego w malowniczo położonym Dursztynie na terenie Gminy Nowy Targ, która jest naszym Partnerem Tytularnym i współorganizatorem wyścigu.

Jednocześnie wyścig ten jest punktowany do naszego szosowego cyklu Classic Race, którego finał będzie 25 września w Starachowicach.

Etap będzie bardzo widowiskowy, ponieważ zawodnicy kilkakrotnie będą przejeżdżać przez linię mety w Dursztynie, gdzie jednocześnie na każdej rundzie będą walczyć o punkty w klasyfikacji górskiej na najlepszego Górala Kotelnicy Białczańskiej.

Podczas tego etapu Kobiet i Panowie z kat. M6 będą mieli do pokonania jedną rundę mniej niż pozostali, ale i tak będzie gdzie się zmęczyć (w sumie będzie do pokonania 7 podjazdów) :-) Poniżej link do trasy Kobiet i M6:

www.strava.com/routes/2842637848201247858

pozostali Panowie pojadą pełny dystans czyli prawie 110km z przewyższeniem ok. 1700m i 9 podjazdami na trasie, link do trasy:

www.strava.com/routes/2844720658412826094

 

Etap ten będzie rozgrywany o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Przekonacie się, że z Gminy Nowy Targ są przepiękne Panoramy na Tatry, Gorce i Pieniny, a tutejsze trasy rowerowe są wspaniałe i każdy znajdzie coś dla siebie w związku z ich urozmaiconą charakterystyką! Więcej informacji na stronie Gminy Nowy Targ www.ugnowytarg.pl

Jednocześnie jest możliwość startu tylko w tym etapie, ponieważ jest on punktowany także do klasyfikacji Race, a dodatkowo osoby, które pojadą w sobotę mogą dokonać zgłoszenia do wyścigu niedzielnego, również punktowanego do Classic Race!