Firma Elmar BHP kolejny raz jedzie z nami jako Partner Główny

     Cieszymy się, że kolejny rok jedzie z nami firma ELMAR BHP, która również w tym roku jest Partnerem Głównym naszego wyścigu etapowego Nowy Targ Road Challenge 2023.

Firma Elmar® wspiera od lat kolarstwo i propaguje aktywny tryb życia, a zawodników Elmar® Team, w strojach firmowych spotkać można na wielu wyścigach, gdzie zawsze walczą o najwyższe lokaty.

 

            ELMAR® to jeden z czołowych dostawców Środków Ochrony Osobistej oraz rozwiązań w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Doświadczenia zebrane w ciągu blisko 30 lat działalności na rynkach polskim i europejskim, pozwalają im na prowadzenie projektów w największych firmach. W swojej codziennej pracy proponują swoim partnerom biznesowym rozwiązania, które będą bezpieczne i wygodne dla pracowników oraz osób zarządzających pracą przedsiębiorstw.

 

           Pozycja rynkowa ELMAR® przekłada się bezpośrednio na korzyści dla Klientów. Gwarantują im większą łatwość i opłacalność organizacji pracy, szybszy dostęp do nowości produktowych oraz niezbędną w obecnych czasach pewność związaną ze stałą dostępnością asortymentu BHP.

 

          Elmar® współpracuje z cenionymi światowymi producentami – w tym ATG®, MAPA® Professional, SC Johnson, UVEX, 3M – tworząc równocześnie własne rozwiązania i produkty. W portfolio firmy znajduje się obsługa fabryk oparta na automatach vendingowych Cribspot®.

 

         Elmar® zajmują się również organizacją logistyki i kompleksowym outsourcingiem w sferze BHP. Cele jakie sobie stawia to: poprawa efektywności funkcjonowania firm i zagwarantowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa w codziennej pracy. Oferowane usługi usprawniają pracę, wprowadzają porządek i generują oszczędności.

 

Dziękujemy