Miasto Nowy Targ Partnerem Tytularnym i współorganizatorem wyścigu Nowy Targ Road Challenge

Od samego początku Partnerem tytularnym i współorganizatorem wyścigu Nowy Targ Road Challenge jest Miasto Nowy Targ, to już VII edycja kiedy będziecie mogli odwiedzić stolicę Podhala w dniach 15-17 lipca 2022.

Tutaj już w piątek od rana będziemy czekać na Was w biurze zawodów na nowotarskim Rynku w pięknym Ratuszu, skąd udacie się na I etap.

 

Ponownie spotkamy się w Nowym Targu podczas III etapu rozgrywanego o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ. W samym centrum Nowego Targu będzie start ostatniego dnia, a po mecie uroczyste zakończenie wyścigu i dekoracja zwycięzców na scenie stadionu ,,Koło" MCSiR Nowy Targ.

 

Miasto Nowy Targ co roku rozwija sieć dróg rowerowych, aby pasjonaci rowerów mogli bezpiecznie dotrzeć do licznych szlaków rowerowych na Podhalu: Velo Dunajec, Szlak wokół Tatr, które przebiegają przez Nowy Targ, czy najpopularniejszej trasy w Polsce Velo Czorsztyn. Coraz więcej turystów wybiera miasto jako lokalizację dla swojego urlopu, słusznie zauważając, że jest on położone centralnie względem atrakcji turystycznych regionu, zapewnia piękny widok na Tatry i Gorce, a dodatkowym atutem jest szybszy dojazd z całej Polski i uniknięcia korków do Zakopanego, a nowo budowana droga ekspresowa, która będzie kończyć się w Nowym Targu, tylko poprawi atrakcyjność Nowego Targu.

 

Poza tym w mieście dużo się dzieje, a turyści zarówno rowerowi i piesi chętnie wybierają się na spokojne szlaki gorczańskie.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie miejskiej:

www.nowytarg.pl

 

Zapraszamy do Nowego Targu.