Zasady rozgrywania cyklu imprez szosoowych TCE Classic Race 2021

Podczas inauguracji naszego szosowego cyklu na Molo Osiek Race w Osieku, zwycięzcy Open wśród Kobiet i Open Mężczyzn na dystansie Pro, zostali jednocześnie LIDERAMI TCE Classic Race,

wśród kobiet jest to Kamila Wójcikiewicz z Agrochest Team,

a wśród mężczyzn Michał Przybysz z Varso.

 

 

GRATULUJEMY!

 

Warto zapoznać się z naszymi zasadami. W klasyfikacji końcowej podczas Finału 25 września w Starachowicach podczas Europa Starachowice Race do wygrania są cenne nagrody finansowe i rzeczowe!

 

 

Natomiast już 26 czerwca może zmienić się lider ponieważ startuje nasz II etap Marathon Tatry Race  podczas naszego Festiwalu Rowerowego w Białce Tatrzańskiej gdzie nie ścigamy się na kreskę, tylko w nowej formule nie stosowanej w Polsce! Na 219km trasie z przewyższeniem ponad 3300m, będzie wyznaczonych 6 odcinków z pomiarem czasu, które są zlokalizowane na podjazdach i na podstawie końcowego czasu z nich będą wyłonieni zwycięzcy.

A więc w przypadku gdyby Liderzy nie wystartowali, to zwycięzcy w Białce Tatrzańskiej staną się jednocześnie nowymi Liderami cyklu TCE Classic Race

 

Poniżej będziecie mogli zapoznać się z regulaminem i zasadami punktacji. Najważniejsze, że punkty zdobywają zawodnicy z obu dystansów do jednej końcowej klasyfikacji Open i w kategoriach wiekowych.

Jest też klasyfikacja drużynowa, która będzie prowadzona na podstawie wyników w kategoriach wiekowych z uwzględnieniem 4 zawodników z największą liczbą punktów!

 

Koszulki dla Liderów klasyfikacji Classic Race, tak jak wszystkie nasze stroje kolarskie szyje sprawdzony polski producent z Opoczna, firma Dmtex. Są to najwyższej klasy produkty dla profesjonalistów z najlepszych materiałów.