Wyścigi dla dzieci podczas Festynu Rodzinnego Ride For Peace 23.04.2022

W ramach wyścigu Molo Osiek Race, w godzinach 14:00-20:00 odbędzie się Festyn Rodzinny Ride For Peace.

W trakcie będą odbywały się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

 

W godz. 15:30-16:30 odbędą się wyścig dla dzieci w wieku 6-15 lat.

 

Do wyścigów można zgłosić się elektronicznie poprzez naszą stronę www.tatracyclingevents.com/molo-osiek-race lub www.tatracyclingevents.com/gravel-karp-adventure klikając na Zapisy na Wyścig Dzieci lub w biurze zawodów w dniu 23.04.2023 rok.

 

Biuro zawodów będzie czynne w dniu 23.04.22 w godz. 13:30-15:20 w dużym białym namiocie na terenie Resortu Molo w Osieku.

Tutaj też odbierać numery startowe będą dzieci zgłoszone elektronicznie. 

Zachęcamy do dokonywania zapisów elektronicznych w związku z przyspieszeniem wydawania numerów, a jednocześnie dzieci zgłoszone elektronicznie mają zapewniony udział.

 

Limit uczestników w wyścigu Dzieci wynosi 200 dzieci.

UDZIAŁ W ZAWODACH JEST BEZPŁATNY!

 

Przewidzieliśmy oddzielne kategorie dla dziewczynek i chłopców z podziałem na oddzielne starty:

6 lat

7 lat

8 lat

9-10 lat

11-12 lat

13-15 lat

 

Dla zwycięzców za miejsca 1-3 przewidzieliśmy trofea sportowe i nagrody rzeczowe przekazane przez naszych Partnerów: Urząd Gminy Osiek, Stowarzyszenie Dolina Karpia, Beskid Media, Energylandia, Kopernik.

 

Każde dziecko ma zapewniony dyplom za udział w zawodach

 

Dzięki wsparciu naszych Partnerów Beskidzkie, Resort Molo, Cisowianka, Sieć sklepów Delfin, Kopernik, Stowarzyszenie Dolina Karpia, Eurowafel, Fundacja Grupa Kęty dzieci biorące udział w zawodach na podstawie numeru startowego będą mogły skorzystać z bufetu specjalnie przygotowanego dla nich z wodą, pożywnymi przekąskami i owocami.

 

Wszystkim Partnerom serdecznie Dziękujemy za wsparcie i pomoc.

 

Dodatkowo dla wszystkich dzieci będą odbywały się animacje, konkursy i malowanie twarzy w barwach narodowych Polski i Ukrainy.

Zachęcamy do udziału dzieci zarówno z Polski jak i Ukrainy.

 

Dzięki pomocy Resortu Molo i Domu Dziecka z Oświęcimia dzieci z Ukrainy będą mogły wystartować jeśli nie posiadają rowerów. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o pomoc, gdyby Państwa dziecko akurat nie startowało, a byłoby chętne dziecko nie posiadające roweru o udostępnienie dla niego na czas zawodów roweru.

 

Dekoracja zwycięzców odbędzie się o godz. 17:30

 

Jednocześnie Rodziców, Dziadków i starsze dzieci od 12 roku zapraszamy w godz. 14:30-15:15 do udziału rowerowej Paradzie dla Pokoju ulicami Osieku, spokojna jazda w kolumnie z zabezpieczeniem Policji na dystansie 7300m.

 

 

Zapraszamy!