Wyniki Gravel Karp Adventure 2023!

II edycja Gravel Karp Adventure 2023 odbyła się tym razem na dwóch dystansach krótszym 88 kilometrowym Karpiku i ponad 163 kilometrowym Karpiu. Zawodnicy mogli poznać położoną w Małopolsce Dolinę Karpia i dosłownie obcować z naturą.


 

Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba uczestników ponad 140, z czego na Karpiku wystartowało 51 (w tym 7 Kobiet), a na królewskim dystansie 90 śmiałków w tym 3 KOBIETY!

Po weryfikacji wyników i uwzględnieniu uwag zawodników, pragniemy przeprosić za pomyłkę we wcześniejszych wynikach zawodnika, który zgłosił fakt, że wycofuje się z rywalizacji, a mimo to został błędnie uwzględniony jako zwycięzca. Jednocześnie dziękujemy zawodnikom za zwrócenie uwagi i wyrozumiałość. Zawsze staramy się, aby nasze zawody zawodnicy dobrze wspominali i chcieli wracać za rok, dlatego też będziemy współpracować z Wami, aby uniknąć podobnych sytuacji. Jednocześnie uwzględnimy Wasze cenne uwagi co do niektórych odcinków, aby trasa, która już Wam przypadła do gustu, była jeszcze bardziej dopracowana i dawała więcej przyjemności:-)

Zwycięzcami na dystansie Karpik zostali:

Dominika Niemiec z Eroe Racing Club, warto tutaj dodać, ze czas jaki uzyskała Zwyciężczyni dałby jej 6 miejsce wśród Panów!!! BRAWO!

Wśród Panów na pierwszym miejscu zameldowało się dwóch Panów:

Roman Pietruszka z Bike - Rs wspólnie z Gabriel Janowski z Way2Champ !!!Zwycięzcami na dystansie Karp zostali:Katarzyna Rams-Jemioło reprezentująca DietetykaPados.pl,

a wśród Panów Piotr Krawczyk z VIS Sport Gravelownia, który po pasjonującej walce dosłownie o włos(1sek) wyprzedził Piotra Jandę z RMF FM JBG2 MTB TEAM.

Natomiast Zdobywcami Doliny Karpia została drużyna Airtel Cycling Club, której 5 członków przejechało największą liczbę kilometrów jako jeden Team!

Warto zaznaczyć, że rywalizacja toczyła się na najwyższym poziomie i w zgodzie z duchem Fair Play.

Serdecznie Dziękujemy i jeszcze raz przepraszamy za zamieszanie z wynikami.