Wyniki Gravel Karp Adventure 2022

Dziękujemy wszystkim miłośnikom jazdy w terenie za udział w naszej I edycji Gravel Karp Adventure po malowniczej Dolinie Karpia.

Cieszymy się, że wyznaczona przez nas trasa przypadła Wam do gustu i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie na starcie, a z Waszą pomocą w trochę większym gronie.

 

Przepraszamy za opóźnienie w wynikach, ale obiecujemy poprawę, w tej chwili macie wszystko w jednym miejscu wyniki, regulamin i galerie,wystarczy tylko wejść w zakładkę na naszej stronie i odnaleźć Gravel Karp Adventure:

www.tatracyclingevents.com/dla-zawodnika

 

Za rok postaramy się o lepszą oprawę dla Was zarówno na starcie i na mecie, w tym roku przez natłok wydarzeń musieliśmy ewakuować się ze sceny, ale za rok będzie poprawa:-) ...no i będzie żółty isotonik czekał na każdego spragnionego w PAKIECIE.

 

Prosimy o Wasze sugestie do nas na priv na biuro@tatracyclingevents.com , pozwoli to nam rozwijać projekt i ulepszać GKA wspólnie z Wami!

 

Za rok planujemy lekkie zmodyfikowanie trasy, aby jeszcze ją uatrakcyjnić, dystans będzie oscylował ok. 150km, dodatkowo będzie też dystans krótszy ok. 75-80km.

Na ten moment nie planujemy wydłużać w wersji 250km, bo jednak w kwietniu noce są jeszcze zimne i lepiej spotkajmy się tego samego dnia:-)

 

Do zobaczenia 22 kwietnia 2023 roku w Dolinie Karpia!