W dniu 21 maja jedziemy Milówka Challenge!

W planowanym terminie 21 maja 2022 mieliśmy jechać Żar Challenge, jednak w związku z remontami dróg w okolicy Góry Żar, panuje tutaj trudna sytuacja drogowa i nie możemy robić dodatkowych utrudnień dla mieszkańców. W związku z tym mieliśmy do wyboru nic nie robić, lub szukać równie atrakcyjnej lokalizacji z podobną trasą. Dzięki przychylności Gminy Milówka, spotkamy się w tej malowniczej górskiej miejscowości i ruszycie piękną drogą na szczyt Ochodzitej!

 

Jednocześnie po znalezieniu takowej zapytaliśmy osoby zgłoszone do Żar Challenge, czy jedziecie z nami Milówka Challenge w tym samym terminie i zdecydowana większość opowiedziała się za nową miejscówką!

 

 

Nie martwcie się odpuścimy Wam najsztywniejszy odcinek po płytach, wjedziemy tylko 150m, aby zakończyć na tle pięknych panoram.

Do pokonania będziecie mieli 9500 metrów z przewyższeniem ok. 420 metrów!

 

Planowana trasa dostępna poniżej:

www.strava.com/routes/2956485673323594706

 

Klimatów i widoków górskich nie zabraknie, a dekoracja odbędzie się na wspaniałej scenie w Amfiteatrze nad Sołą w Milówce.

 

Jednocześnie będzie to II etap Waszej rywalizacji podczas Activjet Classic Race 2022, gdzie może nastąpić zmiana lidera cyklu, bo wjeżdżamy w prawdziwe góry:-)