Trudny sezon 2020 za nami!
Tekst alternatywny
     W trudnym dla nas wszystkich roku 2020 zrealizowaliśmy wszystkie zaplanowane imprezy: Nowy Targ Road Challenge, Ochotnica MTB 4 Towers, Tatra Road Race i Rajd Doliną Dunajca. Było to dużym wyzwaniem, ponieważ realia w jakich przyszło nam działać bardzo nam to utrudniły. Sytuacja spowodowała, że część Sponsorów się wycofała, tak samo jak i niektóre samorządy, a do tego doszły limity uczestników, które spowodowały, że trudno było zbilansować budżety. Kolejnym wyzwaniem, była kumulacja sezony w ciągu 2,5 miesiąca, co nie dało nam chwili wytchnienia. Najważniejsze, że analizując Wasze opinie udało nam się zorganizować zwody na najwyższym poziomie z zachowaniem rygorów sanitarnych. Niestety nie mogliśmy zrobić wszystkiego z takim rozmachem jak byśmy chcieli, ale mamy nadzieję, że w najbliższym sezonie 2021 nadrobimy to z nawiązką.

     Wartością dodaną minionego sezonu, jest to, że mimo trudnego sezonu podjęliśmy wyzwanie i zorganizowaliśmy w zastępstwie najważniejsza imprezę w kalendarzu amatorów, czyli Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym. Te pierwotnie miały się odbyć w czerwcu w Rawie Maz., ale organizator odwołał je. Po konsultacji z Komisją Masters podjęliśmy działania, aby jednak odbyły się one w innym terminie i innym miejscu. W niecałe dwa miesiące udało się nam zorganizować Mistrzostwa Polski w Osieku koło Oświęcimia. Wytyczona wymagająca i malownicza trasa na rundzie przez Piotra Szafrańca, a do tego lokalizacja miasteczka zawodów w pięknym Resorcie Molo oraz osobiste zaangażowanie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie oraz nasze starania sprawiły, że Kolarze, którzy uczestniczyli w tej imprezie wystawili nam bardzo wysokie noty, uznając tą imprezę jako najlepiej zorganizowaną tego typu w całej jej historii.
Tekst alternatywny
     Fakt ten pokazał nam, że jesteśmy w stanie organizować imprezy także poza Podhalem i w związku z tym w nadchodzącym sezonie chcemy dać Wam jeszcze więcej możliwości brania udziału w różnego typu eventach rowerowych w ciekawych okolicach
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
     Jak właściciel TCE Cezary Szafraniec pragnę podziękować za pomoc i zaangażowanie wszystkim Sponsorom, samorządom terytorialnym, Policji Małopolskiej i komendom powiatowym, członkom OSP, motocyklistom oraz wszystkim osobą zaangażowanym w realizację naszych projektów czynnie i biernie. Nic bez Was nie mogło by być zrealizowane, tym bardziej ciesz fakt, że wielka Rodzina TCE rozszerzyła się już na całą Polskę.
Serdecznie Dziękuję
Cezary Szafraniec