Piknik Rodzinny w ramach Rajdu Świętokrzyskiego

      W dniu 14.10 podczas Rajd Świętokrzyski odbędzie się również rowerowy piknik rodzinny na terenie naszego miasteczka w Hotel Europa Starachowice

      Dla najmłodszych i całych rodzin przygotowaliśmy rekreacyjny Rowerowy Piknik Rodzinny podczas, którego będzie można udać się w rajd po lasach starachowickich na dystansach ok.18km bez rywalizacji.

      W naszym miasteczku będą odbywały się prelekcje dotyczące zdrowego trybu życia bez nałogów i używek, pobudzania aktywności ruchowej, propagowania aktywnego stylu życia, wpajania zdrowej rywalizacji sportowej, budowania zdrowego ducha i ciała, bezpieczeństwa na rowerze oraz warsztaty z obsługi roweru, zasad techniki jazdy, konkursy z nagrodami dla uczestników rajdu i pikniku, animacje dla dzieci oraz dmuchany plac zabaw.

 

     Udział w rajdzie rodzinnym i innych atrakcjach jest bezpłatny, na mecie na uczestników będzie czekał bufet owocowy i napoje. W biurze rajdu będzie można odebrać pamiątkowy dyplom.

 

     Prosimy o dokonanie rejestracji do rajdu rodzinnego elektronicznie, aby usprawnić wydawanie numerów w dniu imprezy. Start rajdu rodzinnego o godz. 12:00. W dniu imprezy również będzie możliwość dokonania zgłoszeń do rajdu, a w trakcie będą odbywały się dodatkowe atrakcje dostępne dla wszystkich.

 

Link do zapisów: https://my.raceresult.com/262257/

 

    Naszymi Partnerami Głównymi są Miasto Starachowice i Hotel Europa w Starachowicach.