Ochotnica MTB 4 Towers Serwis
Tekst alternatywny

Miło nam poinformować, że Tatra Cycling Events nawiązała współpracę w ramach serwisu z najlepszymi specjalistami w dziedzinie serwisowania rowerów, w szczegółności dotyczy to rowerów przeznaczonych do jazdy w terenie i amortyzacji! W naszym miasteczku będą czakali na Was specjaliści z Spider Sports, kórzy pomogą Wam w razie problemów sprzętowych, a także z chęcia podzielą się swoim doświadczeniem.

 

W ramach opłaty startowej każdy z zawodników może skorzystać z podstawowych regulacyjnych usług serwisowych rowerów.

 

» Serwis rowerowy będzie zlokalizowany pod namiotem #SpiderSports i będzie obsługiwany przez wykwalifikowanych serwisantów, w okolicy startu/mety, dodatkowo na trasie każdego etapu we wskazanym bufecie będzie dostępna skrzynka serwisowa , smary do łańcucha, mleczka do opon i inne drobne rzeczy, a na każdym bufecie będą dostępne pompki.

 

» Serwis Rowerowy będzie dysponował większością części zamiennych, jednakże wszelkie nietypowe i szybko zużywające się komponenty uczestnik powinien posiadać ze sobą( min, haki do przerzutek, zestawy naprawcze do widelcy, okładziny hamulcowe tarcz)

Tekst alternatywny

» Do napraw będą przyjmowane tylko czyste rowery (na mecie)

Opcja dodatkowa!!!

INDYWIDUALNA OPIEKA SERWISOWA PODCZAS MTB 4 TOWERS 2021!

Ilość miejsc ograniczona! Pakiety serwisowe należy wykupić przy dokonywaniu opłaty za udział, jako usługi dodatkowe zaznaczając odpowiedni wariant.

W ramach pełnej opieki serwisowej będą wykonywane:
- mycie roweru po każdym etapie I,II,III,
- kontrola stanu technicznego,
- wymiana (o ile będzie to konieczne) drobnych części (szprychy, dętki, linki hamulcowe)
- regulacja (hamulce, przerzutki), kontrola/ustawienie zawieszenia (rowery full suspension)
- wymiana (po wcześniejszej akceptacji właściciela roweru, dokonana najpóźniej do godziny 22:00, poprzedzającej start do kolejnego etapu), głównych/ważnych elementów, które uległy uszkodzeniu (koszt części po stronie zawodnika).
UWAGA !!! Przeglądy będą wykonywane po etapie I, II i III.
Rowery będą do odbioru najpóźniej na 1 godzinę przed startem dnia następnego.

* koszt 350 PLN

 

W przypadku zakupu Indywidualnego Pakietu Serwisowego należy podać model Waszego roweru, na którym będziecie startować podczas MTB4Towers.

W razie pytań proszę dzwonić: 725 232 376

UWAGA!

W związku z tym, że każdego może spotkać na trasie nieprzewidziana przygoda, która może go weeleminować z rywalizacji podczas kolejnego etapu wprowadziliśmy w regulaminie zapis, kóry pozwoli Wam jechać dalej z nami:

&14 pkt.1.c.

Zawodnik, który nie ukończył etapu z powodu defektu roweru na etapie, który uniemożliwia ukończenie danego etapu, będzie mógł rywalizować w kolejnych etapach i będzie klasyfikowany w klasyfikacji końcowej o ile fakt ten zgłosi Organizatorowi w tym samym dniu przed upływem limitu czasu przewidzianego na danym etapie. Etap nieukończony będzie miał zaliczony do klasyfikacji z czasem ostatniego zawodnika/zawodniczki z zachowaniem podziału ze względu na płeć, na danym dystansie powiększonym o 2 minuty karne.