Molo Osiek Race 12 czerwca 2021
Tekst alternatywny

Kolejną naszą nowością w sezonie 2021 będzie kontynuacja wyścigów kolarskich po malowniczej i wymagającej znajomości fachu kolarskiego trasie w Osieku koło Oświęcimia.

To tutaj w 2020 organizowaliśmy Mistrzostwa Polski Masters w kolarstwie szosowym, które otrzymały najwyższe noty od uczestników za trasę, oprawę i organizację.

Tekst alternatywny

Szkoda byłoby odpuścić to wspaniałe miejsce, tym bardziej, ze trasa wyznaczona na rundzie jest bardzo widowiskowa i mocno interwałowa, ale nie za ciężka, dlatego zapewnia emocje do samego końcowego, słynnego już finiszu po osieckiej kostce pod górę!
Miasteczko będzie zlokalizowane w przepięknym Resorcie Molo, który jest wyjątkowym miejscem i zapewnia pełen komfort oraz niezapomnianą dekorację na środku zalewu.

Tekst alternatywny

 

Wyścigi odbędą się na delikatnie zmodyfikowanej rundzie o długości 27,4km oraz przewyższeniu ok. 300 metrów  na dwóch dystansach 2 (FUN-56,2km) i 4 (PRO-111km) rund

Link do trasy rundy
Tekst alternatywny

Trasa wyścigów prowadzi idealnymi asfaltami, a sprawdzone zabezpieczenie zapewni bezpieczne ściganie na najwyższym poziomie.

Jednocześnie wyścig Molo Osiek Race, będzie pierwszym wydarzeniem podczas, którego będzie zdobywać punkty do końcowej klasyfikacji cyklu naszych imprez szosowych!