Informacja o Utrudnieniach w ruchu pojazdów na trasie wyścigu Częstochowa Trek Race w dniu 25 września 2022

W związku z wyścigiem Częstochowa Trek Race, który odbędzie się 25 września 2022 na trasie przejazdu wyścigu mogą pojawiać się utrudnienia w ruchu.

Zawodnicy będą startować o godz. 11:00-11:10 w Częstochowie przy ul. Drogowców 12 obok sklepu FabrykaRowerow.com zawodnicy przejadą mostem nad Wartą w kierunku ul. Mirowskiej, gdzie skręcą w lewo w kierunku Sanktuarium Ojca PIO, tam będą jechać 4 rundy głownie po terenie Gminy Mstów i częściowo po terenie Gminy Olsztyn.

Na odcinku Drogi Wojewódzkiej 786, gdzie w miejscowości Wancerzów na odcinku 300metrów na czas wyścigu będzie wprowadzony ruch wahadłowy kierowany przez Policję w godz. 11:30-14:00.

Na odcinku powrotnym na metę zawodnicy będą w Częstochowie będą skręcać z ul. Mirowskiej w ul. Morenową i dalej ul. Srebrną przejadą przez most i zaraz za mostem zjeżdżają w kierunku drogi rowerowej na wałach, gdzie będzie zlokalizowana meta.

Na powrocie na moście będzie wprowadzony ruch wahadłowy dla pojazdów kierowany przez Policję w godz. 12:40-15:00

 

Na trasie wyścigu będzie możliwość poruszania się w kierunku zgodnym z kierunkiem jazdy zawodników z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Prosimy o nie parkowanie samochodów w czasie wyścigu na trasie przejazdu zawodników.

Trasa będzie zabezpieczona przez Policję i obstawiona przez służby organizatora, prosimy o stosowanie się do poleceń służ, które pozwolą na bezpieczny przejazd.

Prosimy o zapoznanie się z mapką trasy wyścigu i planem czasowym przejazdu przez poszczególne miejscowości.

 

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do dopingu.