Zawody dla Dzieci podczas Małopolska Ochotnica MTB 4 Towers 14 sierpnia 2022

Zapraszamy całe Rodziny na piknik sportowy, który odbędzie się dzięki wsparciu Gminy Ochotnica Dolna podczas III etapu wyścigu Małopolska Ochotnica MTB 4 Towers w dniu 14 sierpnia 2022 na stadionie przy Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Dolnej.

 

Podczas gdy zawodnicy o godz. 11:00-11:30 wystartują na trasę III etapu, na rundzie wokół stadionu rozpoczną rywalizację dzieci w wieku 2017-2008 na rowerach. Zalecamy rowery z oponką przystosowaną do jazdy w terenie w związku ze zróżnicowaną nawierzchnią, która jest częściowo po trawie, szutrze i asfalcie.

 

Udział w zawodach jest bezpłatny. Niech nam przyświeca cel: ,,Szukamy następców Kasi Niewiadomej"

 

W miedzy czasie będzie można uczestniczyć w licznych konkursach i animacjach na terenie naszego miasteczka sportowego.

 

Dla najlepszych zapewniamy trofea sportowe i nagrody ufundowane przez naszych Partnerów: Czorsztyn Ski, Termy Bania, Termy Gorący Potok, Termy Szaflary, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu.

 

Już można dokonać zapisów do zawodów elektronicznie poprzez naszą stronę:

www.tatracyclingevents.com/ochotnica-mtb-4-towers klikając w przycisk Zapisy dla dzieci i rodziców.

 

W dniu zawodów będzie można dokonać zgłoszenia również w biurze zawodów w namiocie przy scenie WOK, w miarę dostępności miejsc.

Wszystkie informacje znajdą Państwo w regulaminie imprezy, który również jest dostępny na naszej stronie, a podstawowe informacje znajdują się na plakacie zawodów.

 

Zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu i gorącego dopingu zawodników!