UWAGA ZMIANA TERMINU!

 

Po konsultacjach z Policją i Sanepidem odnośnie obostrzeń jakie musielibyśmy wprowadzić, aby móc przeprowadzić Rajd Doliną Dunajca w terminie 8 maja 2021r., podjęliśmy trudną decyzję o zmianie terminu wydarzenia, ale o tydzień

na 15 maja 2021r.

 

W nowym terminie będziemy mogli zapewnić Wam większy komfort i zadowolenie z udziału w fajnym wydarzeniu.

Rajd jest dobrym wprowadzeniem do aktywności ruchowej, dlatego przesuwamy na pierwszy możliwy termin, gdzie będziecie mogli zjeść przygotowany posiłek na ławeczce na świeżym powietrzu, czy jechać bez maseczki po drodze publicznej.

Po za tym możliwość noclegu jest dopiero od 8 maja, a więc osoby, które są z Polski mają problem z legalnym przyjazdem już w piątek.

Jako organizator chcemy dla Was zrobić trochę imprez w tym roku, a nie tylko RDD 8 maja i później nic!

 

Chcemy być odpowiedzialni i jednak te dwa najbliższe weekendy są kluczowe do tego, abyśmy wakacje mieli w miarę normalne

Przepraszamy, że tak późno podejmujemy decyzję, ale dopiero w środę, został ogłoszony plan na maj przez odpowiednie służby i natychmiast zaczęliśmy analizować możliwości przeprowadzenia wydarzenia w bezpiecznej dla zdrowia formule z zachowaniem wysokiego poziomu obsługi Was jako uczestników.

 

ZASADA PRZEPISANIA PAKIETU LUB ZWROTU OPŁATY!

 

W związku ze zmianą terminu, wszystkie osoby, które dokonały już płatności są z automatu przeniesione na nowy termin 15 maja 2021.

 

Rozumiemy, że są osoby, które na kolejny weekend mają inne plany, dlatego osoby, te prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

faktury@tatraroadrace.com z podaniem imienia i nazwiska uczestnika oraz numeru konta na jakie mamy dokonać zwrotu całej kwoty.

Na decyzję Państwa oczekujemy do 5 maja 2021r., zwroty będą realizowane w dniu 6 maja 2021.

 

W przypadku osób, które chciałyby wystartować w innych naszych imprezach, a nie mają dokonanej wpłaty za wybraną imprezę, istnieje możliwość zaliczenia wpłaty na daną imprezę.

Wszystkie nasze imprezy znajdziecie na stronie www.tatracyclingevents.com.

Prosimy, aby te osoby przesłały wiadomość e-mail na adres: faktury@tatraroadrace.com podając imię i nazwisko, informację na poczet, którego eventu ma być zaliczona wpłata.

Na decyzję Państwa oczekujemy do 5 maja 2021r.

 

Informacja do osób, które jeszcze nie dokonały płatności, a dokonały zgłoszenia: Jeżeli jesteście Państwo zgłoszeni do imprezy i chcecie jechać z nami w dniu 15 maja, prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości podanej w mailu zwrotnym, potwierdzającym rejestrację do dnia 6 maja 2021r.

 

W związku z tym, że mamy ograniczona ilość pakietów, a w chwili obecnej zablokowaliśmy zgłoszenia do Rajdu Doliną Dunajca. Natomiast jest wiele osób chętnych, które czekają na informację o możliwości jazdy z nami w dniu 15 maja 2021r.

 

Po weryfikacji wszystkie osoby, które jadą 15 maja 2021r. otrzymają szczegółowe informacje na maila. 

 

Trzymajcie się zdrowo!