Molo Osiek Race

20 kwietnia 2024

DO WYŚCIGU ZOSTAŁO:
dni
h
min
sec

INFORMACJE O WYŚCIGU

    Molo Osiek Race to wyścig dla amatorów, który jest kontynuacją bogatych kolarskich tradycji Gminy Osiek, Kęty i powiatu oświęcimskiego. Okoliczne trasy były wielokrotnie areną zmagań o Mistrzostwo Małopolski. W 2020 roku mieliśmy przyjemność gościć najlepszych kolarzy z całej Polski, którzy na malowniczej trasie wytyczonej na ok. 30 kilometrowej rundzie walczyli o tytuły Mistrzów Polski Masters w kolarstwie szosowym. Trasa przebiegała po pagórkowatym terenie, idealnymi asfaltami, a zmagania kończyły się na kilkusetmetrowym podjeździe. Profil trasy pozwala wyłonić najbardziej wszechstronnego kolarza i nie wygrywa tutaj nikt z przypadku. Tak jak rok temu wiele działo się podczas poszczególnych wyścigów, tak i w tym roku liczymy na to, że zawodnicy pokażą prawdziwy kunszt kolarski i wygra najlepszy!

      Nie sposób nie wspomnieć tutaj o umiejscowieniu miasteczka wyścigowego, gdzie biuro zawodów i miejsce dekoracji dosłownie na molo zapewnia wspaniały Resort Molo w Osieku, gdzie możemy zapewnić Wam komfortowe warunki, wspaniałą oprawę i pyszny posiłek. Warto tutaj przyjechać na kilkudniowy pobyt, który zapewni moc atrakcji dla całych Rodzin, a kolarze mają idealne warunki do treningu w każdej postaci w związku z bliskością wymagających górskich podjazdów w pobliskim Beskidzie Małym.

     

      W Osieku tradycyjnie możecie wybrać jeden z dwóch dystansów:

PRO- trasa to 3 rundy, dystans ok. 102,8km i ponad 1200 metrów przewyższenia,

FUN- to trasa 2 rund, dystans ok. 69km i ponad 800 metrów przewyższenia.

Wszystkie Kobiety jadą jeden dystans 69km, tak abyście mogły ze swojego grona wyłonić najlepszą z Was!

       Chcecie dobrze zacząć sezon kolarski, koniecznie musicie być w Osieku na trasie Mistrzów! Zapewniamy wyjątkową trasę, która zdała egzamin podczas najważniejszej imprezy 2020, czyli Mistrzostw Polski, a jej zabezpieczenie zostało uznane za wzór organizacyjny, z delikatna modyfikacją, aby jeszcze była bardziej atrakcyjna!

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Biuro zawodów

Biuro zawodów zlokalizowane jest na terenie Resortu Molo, ul. Główna 231/A, 32-608 Osiek

Dojazd

 

Parkingi

Do dyspozycji dwa Parkingi:

1. Na przeciw Zalewu Beskidzkiego przy głównej drodze ok. 200 metrów od biura

2. Przy Urzędzie Gminy Osiek wjazd od ul. Kościelnej ok. 1km od biura zawodów

UWAGA:

Prosimy nie parkować na terenie Resortu Molo, aby nie blokować Parkingów dla klientów Hotelu.

Program zawodów
Bufety

Nie przewidujemy bufetu na trasie.

Będzie zimny bufet z napojami, ciastkami i owocami w miasteczku zawodów dostępny po dotarciu do mety oraz w tym samym miejscu gorący pyszny posiłek.

Prysznice

Dostępne prysznice ok. 50 metrów od biura zawodów na Campingu Molo.

INFORMACJE O REGIONIE

      Współczesny Osiek to duża wieś zajmująca terytorium 29 km2, które zamieszkuje 6,8 tys. mieszkańców. Miejscowość posiada średniowieczną metrykę historyczną, sięgającą XIII w. Nazwę swą wywodzi od budowanych na leśnych terenach przygranicznych, we wczesnych wiekach, obronnych warowni z pni drzewnych, zwanych „osiekami”. Zadaniem załogi tych warowni, a także okolicznej ludności było strzeżenie powierzonego odcinaka granicy lub szlaku.

     Wieś, początkowo królewszczyzna, później weszła w posiadanie książąt oświęcimskich.

     Na szczególną uwagę zasługuje tu pałac pochodzący z drugiej połowy XVIII w., późnobarokowy, przebudowany ok. 100 lat później przez Larischów w oparciu o projekt Franciszka Marii Lanci w stylu orientalnym. Do wyjątkowych osobliwości należy tam „sala mauretańska”. Pałac otoczony jest parkiem krajobrazowym , gdzie wśród ciekawych klasycystycznych i neogotyckich  zabudowań mieszkalnych i gospodarczych ozdobą jest neogotycka oficyna  z okrągłą basztą z 1843r.

    W pałacu osieckim gościli tacy słynni Polacy jak brygadier J. Piłsudski (1915 r.), dowódca II Brygady Legionów gen. Józef Haller (1919 r.), prezydent RP prof. Ignacy Mościki(1929 r.). Stałym gościem m.in. był wybitny akwarelista Julian Fałat (1891-1925), który namalował tu wiele obrazów związanych z przyrodą i zabytkowym XVI wiecznym kościołem w Osieku.

Współczesny Osiek - siedziba gminy ma również bogato rozbudowaną infrastrukturę, nowoczesny zespół oświatowo-wychowawczy, salę gimnastyczną, bazę rekreacyjno-sportową i gastronomiczną oraz własną oczyszczalnię ścieków. Bogato wyposażona Biblioteka Gminna dysponuje wydaniem monograficznym pt. „Osiek - zarys dziejów” autorstwa   A. Hałatek –  B. Jania oraz lokalną gazetą „Echa Osieka” wychodzącą od 1993 roku.

     Gmina m.in. wchodzi w skład związku kilku gmin p.n. „Dolina Karpia” i jest ciekawym terenem turystycznym.

Powiat Oświęcimski: 1 stycznia 1999 roku wprowadzono trójstopniowy podział administracyjny kraju. Reaktywowano powiat oświęcimski, w skład którego weszły gminy: Oświęcim (miejska i wiejska), Brzeszcze, Chełmek (do 1975 roku w powiecie chrzanowskim), Kęty, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów i Zator.1 Powiat oświęcimski leży na zachodnim krańcu województwa małopolskiego. Graniczy on z powiatami: chrzanowskim, wadowickim, bielskim ziemskim, pszczyńskim, bieruńsko-lędzińskim oraz Jaworznem (miasto na prawach powiatu). Ważnym elementem w rozwoju ziemi oświęcimskiej jest jej położenie między trzema dużymi miastami: Krakowem, Katowicami i Bielskiem-Białą. Powiat oświęcimski jest pomostem między dwoma regionami (Śląskiem i Małopolską). Powierzchnia powiatu liczy 406 km2, co stawia go na 18 miejscu w rankingu wielkości powiatów województwa małopolskiego. Jest jednym z ludniejszych rejonów województwa, liczy ponad 153 tys. mieszkańców. Dobrze rozwinięta i utrzymana jest sieć dróg lokalnych. Powiat posiada dobre połączenie drogowe ze stolicą Małopolski, jak również z Katowicami (za sprawą fragmentu autostrady A4 Katowice-Kraków) oraz z Bielskiem-Białą. Obszar powiatu cechuje znakomita dostępność połączeń lotniczych: do leżącego przy autostradzie A4 Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice jest ok. 65 km, a do Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice ok. 75 km. Przez powiat oświęcimski przechodzi droga wodna Górnej Wisły, łącząca Śląsk z Krakowem.

 

 

Informacje o trasach

Dystans: PRO - 101,6 km Dystans: FUN - 67,8 km Przewyższenie: PRO - 1190 m Przewyższenie: FUN - 800 m Miejsce zawodów: Biuro i Start: RESORT MOLO OSIEK ul. Główna 231a, Meta Osiek ul. Kościelna przed wyjadem na ul. Starowiejską

Informacje o wyścigu

Biuro zawodówBiuro zawodów znajduję się na terenie Resortu Molo w Osieku ul. Główna 231a (w dużym białym namiocie) Czynne w dniu zawodów w godz. 7:30-10:45 ParkingiParkingi dostępne dla uczestników: Parking 1: Osiek ul. Kościelna przy Urzędzie Gminy Osiek Parking 2: Osiek ul. Główna, naprzeciw Resortu Molo UWAGA! Prosimy nie parkować na terenie Resortu Molo! PryszniceZlokalizowane w strefie basenów zewnętrznych Resortu Molo.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Opłaty Zmiana Dystansu Kategorie Wiekowe Numery Sektory Wyniki
Świadczenia w ramach pakietu a. numery startowe na plecy i sztycę podsiodłową, b. chip aktywny do zamontowania na widelcu, c. stanowisko serwisowe w miasteczku zawodów, gdzie będzie można dokonać drobnych napraw, d. pomoc techniczną na trasie w ramach naszych samochodów neutralnych wyposażonych w koła DT Swiss z kasetami 11 rzędowymi pracującymi w systemie shimano i sram, e. zimny bufet w miasteczku zawodów, f. gorący posiłek serwowany w miasteczku zawodów, g. elektroniczny pomiar na mecie oraz pomiar międzyczasów zlokalizowany na trasie, h. oznaczenie trasy zgodne ze standardami podczas szosowych wyścigów kolarskich, i. zabezpieczenie medyczne i ratownicze, j. profesjonalne zdjęcia w najwyższej jakości dostępne po wyścigu do pobrania bezpłatnie w najwyższej jakości, do niekomercyjnego użytku, k. obsługę sędziowską, l. nagrody i trofea sportowe dla zwycięzców, m. pamiątkowy medal dla osób kończących rywalizację, n. możliwość skorzystania z prysznicy po zawodach, o. możliwość klasyfikacji w Challangu Komisji Masters przy Pzkol i prowadzonej przez TCE klasyfikacji Classic Race.
Faktury Aby otrzymać fakturę musisz w tytule przelewu wpisać pełne dane i numer NIP podmiotu, na który ma być wystawiona FV. Jeśli nie podasz danych w tytule przelewu nie będzie możliwości wystawienia FV w późniejszym terminie. Faktury wystawiane będą w ciągu 7 dni od dokonania przelewu i przesyłane na podany adres mailowy. Potrzebę wystawienia faktury potwierdza się w formularzu zgłoszeniowym. Prosimy o prawidłowe wprowadzanie danych, po wystawieniu faktury nie będzie możliwości skorygowania Odbiorcy. W przypadku błędu i potrzeby skorygowania faktury należy wysłać wiadomość mailową na adres faktury@tatraroadrace.com
Zwrot Opłaty Organizator nie przewiduje zwrotu opłat w przypadku rezygnacji z uczestnictwa lub wycofania się podczas wyścigu z rywalizacji. Opłata rejestracyjna jest przeznaczana na koszty organizacyjne zawodów. W przypadku odwołania lub zmiany terminu imprezy przez organizatora uczestnik może wybrać 100% zwrot dokonanej wpłaty lub bezpłatne przeniesienie pakietu na nowy termin.
Informacje Ogólne Organizator dopuszcza możliwość zmiany dystansu samodzielnie w systemie zgłoszeniowym o ile na dystansie, na który chcemy się przepisać nie został przekroczony limit uczestników. Zmiany można dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 10 czerwca 2021 włącznie. W biurze zawodów nie będzie już możliwości zmiany dystansów ze względów porządkowych.
Czy muszę mieć numer startowy? Każdy numer startowy wyposażony jest w elektroniczny chip, który pomaga nam zidentyfikować Cię na trasie zawodów. Dzięki niemu działa pomiar czasu i możesz poznać swój wynik. Pamiętaj aby nie odklejać chipa – to może prowadzić do jego uszkodzenia.
Jak zamontować numery? Otrzymane od organizatora numery startowe uczestnik jest zobowiązany posiadać widoczne podczas trwania całego wyścigu. W skład obowiązkowego kompletu numerów wchodzą – 1 bezwrotny numer na plecy i 1 zwrotny numer mocowany na sztycę podsiodłową. Niezastosowanie się do tej zasady może skutkować brakiem wyniku. Numer na plecach umieszczacie PO LEWEJ STRONIE.
Jak sprawdzić czy działa chip? Nasz system pomiaru czasu jest oparty o najlepsze niemieckie chipy na rynku i przed wydaniem numerów na bieżąco sprawdzamy każdy. W związku z tym w miasteczku nie ma potrzeby sprawdzać ich przed startem
Czy zwracam numery? Numer przypinany do koszulki jest Twoją pamiątką, natomiast numer ze sztycy zwracasz w miasteczku zawodów przy zimnym bufecie. Nie oddanie numeru ze sztycy powoduje obciążenie uczestnika dodatkową kwotą 20 zł za numer.
Czy są przewidziane sektory? Na dystansie PRO I FUN w kategoriach M2,M3,M4,M5 w przypadku liczby startujących powyżej 150 zawodników, organizator wydzieli Sektor I i Sektor II. W takim przypadku w Sektorze I zostanie ustawionych maksymalnie 50 zawodników, których organizator zakwalifikuje na podstawie ich wysokiego poziomu sportowego udokumentowanego wysokimi miejscami na wyścigach organizowanych przez Tatra Cycling Events w sezonie 2020. Zawodnicy nie zakwalifikowani do I sektora ustawiają się do II sektora. Dla kategorii M6 i M7, oraz Kobiet nie przewiduje się podziału na sektory.
Skąd będę widział, że mogę startować z I sektora? W biurze zawodów będzie dostępna lista osób zakwalifikowanych do I sektora, lista ta będzie uwzględniała osoby, które dokonały opłaty rejestracyjnej do 10 czerwca 2021. Lista od 11 czerwca 2021 będzie też dostępna na naszej stronie www.tatracyclingevents.com/molo-osiek-race
Kiedy mogę ustawić się w sektorze startowym? Godz.10:40- Otwarcie sektorów dystans PRO Godz. 10:55- Zamknięcie sektorów dystans PRO Godz. 11:00– Start dystansu PRO kategorie M2, M3, M4, M5 Godz.11:00 - Otwarcie sektorów dystans FUN Godz.11:12 - Zamknięcie sektorów dystans FUN Godz. 11:15 – Start dystansu FUN kategorie M2, M3, M4, M5 Godz. 11:18 – Start dystansu FUN kategorie M6, M7 Godz. 11:20 – Start dystansu FUN kategorie Kobiet Dla dystansu FUN kolejność sektorów będzie odpowiadać kolejności Startu!
Wyniki archiwalne Wyniki znajdziesz w sekcji Dla Zawodnika Molo Osiek Race
Skąd wiedzieć w jakiej kategorii startuję? Po tym jak zgłosisz się na zawody system rejestrowy S-Time sam przydzieli Cię do właściwej kategorii wiekowej. Możesz to sprawdzić w swoim Panelu uczestnika
Kategorie Dystans PRO Dystans PRO Mężczyźni a. M2 – 18 -- 29 lat b. M3 – 30 – 39 lat c. M4 – 40 – 49 lat d. M5 – 50 i starsi
Gdzie mogę kupić zdjęcia z wyścigu? Wszystkie zdjęcia z naszych imprez są dla Was bez dodatkowych opłat! Na naszych wyścigach pracują najlepsi specjaliści od fotografii sportowej. Wszystkie zdjęcia są na bieżąco udostępniane na naszym profilu fb. Dodatkowo po obróbce będą zamieszczone na naszej stronie w strefie Dla Zawodnika tatracyclingevents.com/molo-osiek-race-galeria skąd możecie je samodzielnie pobrać w oryginalnej jakości.
Przepisanie pakietu Organizator daje możliwość do dnia 30 kwietnia 2021 włącznie, przeniesienia pakietu bez dodatkowej opłaty na innego uczestnika. Po tym terminie będzie to możliwe tylko za dodatkową opłatą w wysokości 50 PLN, jednak nie później niż do 31 maja 2021. Następuje to przez zgłoszenie przesłane na adres mailowy faktury@tatraroadrace.com.
Kategorie Dystans FUN Kobiety a. K2 – 16 – 29 lat b. K3 – 30 – 39 lat c. K4 – 40 – 49 lat d. K5 – 50 i więcej Mężczyźni a. M2 – 16 -- 29 lat b. M3 – 30 – 39 lat c. M4 – 40 – 49 lat d. M5 – 50 – 59 lat e. M6 -- 60 – 69 lat f. M7 -- 70 i więcej

Aktualności

Promocja w Bike Stop, Kupuj Taniej!
U nas #blackfriday trwa do Mikołaja! czyli do 6 grudnia!   Przy zakupie okularów SCICON – Torba przeciwdeszczowa Race Day Essential Rain Bag warta 679 zł – ZA ZŁOTÓWKĘ !   Okulary:...
Data 21-11-2023 Zobacz więcej
Zapisz się na rozpoczęcie sezonu 2024 w Osieku!
       Już od 22 listopada 2023 startujemy z zapisami do naszych dwóch wspaniałych imprez w jednym wyjątkowym miejscu MOLO Resort Osiek, którymi otworzymy sezon 2024 w dniu 20 kwietnia w krainie Marta Lach- cycling, będzie już po Paris-Roubaix Femmes avec Zwift, to kto wie...
Data 21-11-2023 Zobacz więcej
Zapisz się na X edycję Tatra Road Race już od 11.11.2023
     Już 11 listopada 2023 od godz. 20:00 możesz zapisać się na jubileuszową edycję najcięższego i najlepszego wyścigu amatorskiego w tej części Europy! Zapewniamy wspaniałe trasy, niezapomniane emocje i atmosferę.   Zapisać możesz się poprzez naszą...
Data 11-11-2023 Zobacz więcej
Kalendarz imprez Sezon 2024!
       Jesień to czas kiedy planujecie urlopy, a zima jest okresem przygotowawczym, aby w sezonie mieć formę, dlatego prosimy zapoznajcie się z naszym kalendarzem na kolejny sezon 2024!       Jak zawsze każdy niezależnie od stopnia...
Data 10-11-2023 Zobacz więcej
Dziękujemy za sezon 2023!
        Sezon 2023 dobiegł końca, był dla nas bardzo długi bo rozpoczęliśmy w kwietniu w Osieku a zakończyliśmy 14 października w Starachowicach! Dzięki przychylności natury każdy dzień startowy z nami zapewniał Wam słoneczną pogodę, nawet deszczowej i chłodnej...
Data 31-10-2023 Zobacz więcej
Marka Activejet wspiera nas jako jeden z Partnerów Głównych i jest Partnerem Tytularnym Activejet Classic Race 2023!
  Naszym Partnerem Głównym jest też firma Action S.A., właściciel marki Activejet, która od zawsze promuje aktywny i zdrowy tryb życia, a kolarstwo od zawsze było w kręgu jej zainteresowań. Marka Activejet jest też Partnerem Tytularnym naszego cyklu wyścigów szosowych Activejet...
Data 01-07-2023 Zobacz więcej
DT 4 You Oficjalny Dystrybutor DT Swiss Partnerem Technicznym w sezonie 2023
Podczas Nowy Targ Road Challenge 2023 tak jak i na innych naszych wyścigach będziecie mogli tradycyjnie skorzystać z pomocy technicznej na trasie dzięki naszemu Partnerowi Technicznemu firmie DT4YOU.com oficjalnemu dystrybutorowi w Polsce najlepszych kół szwajcarskiej firmy...
Data 30-06-2023 Zobacz więcej
Linki do śledzenia rywalizacji na trasie Gravel Karp Adventure!
  Już dzisiaj Gravel Karp Adventure 2023, od godz. 8:30-9:15 na trasę ruszą zawodnicy na dystans ponad 163km tzw. KARP, a od godz. 10:00-10:30 na krótszą tzw. 88km, Karpika.   Ich zmagania na trasie możecie śledzić pod...
Data 22-04-2023 Zobacz więcej
Informacja o utrudnieniach w ruchu w związku z wyścigiem Kolarskim Molo Osiek Race w dniu 22.04.2023
W związku z wyścigiem kolarskim Molo Osiek Race na trasie przejazdu zawodników mogą występować chwilowe utrudnienia w ruchu w dniu 22.04.2023 w godz. 11:00-14:30.   Natomiast w godz. 10:55-11:25 będzie wstrzymany ruch samochodów na czas startu wyścigu na odcinku od Urzędu Gminy...
Data 17-04-2023 Zobacz więcej
Województwo Małopolskie Partnerem Głównym Wyścigu Molo Osiek Race i Gravel Karp Adventure 2023!
Początek wiosny 2023, a w Małopolsce już gorąca sportowa atmosfera – w dniu 22 kwietnia odbędą się 2 wyścigi kolarskie: szosowy MOLO OSIEK RACE  i gravelowy GRAVEL KARP ADVENTURE 2023 A wszystko w pięknej Dolinie Karpia w przepięknej...
Data 15-04-2023 Zobacz więcej
226ERS - FEED YOUR DREAMS - Partnerem ENERGETYCZNYM imprez Tatra Cycling Events
  226 ERS - FEED YOUR DREAMS   Partnerem Energetycznym Tatra Cycling Events w tym sezonie jest 226 ERS Polska   226ers to wysokiej jakości żywność przeznaczenia sportowego tworzona przez najbardziej wymagających czynnych zawodników. Ludzi o...
Data 01-03-2023 Zobacz więcej
Klasyfikacja Activejet Classic Race 2022 po Tatra Road Race
Już od 23 kwietnia walczycie w najbardziej prestiżowym i najsilniej obsadzonym cyklu wyścigów szosowych w Polsce Activejet Classic Race. Po rozegraniu wyścigów Molo Osiek Race, Milówka Challenge, etapówki Nowy targ Road Challenge i Tatra Road Race wyłonili nam się Liderzy całej klasyfikacji,...
Data 18-09-2022 Zobacz więcej
Klasyfikacja łaczna Activjet Classic Race 2022 przed Tatra Road Race po 5 wyścigach.
W tym roku walka o miano lidera cyklu naszych wyścigów szosowych Activejet Classic Race jest bardzo zacięta i niektórzy zawodnicy nie mają jeszcze 4 startów, tak więc po Tatra Road Race i po Finale w Częstochowie po Częstochowa Trek Race mogą być jeszcze duże przetasowania, bo niektórym może dojść nawet...
Data 08-09-2022 Zobacz więcej
Klasyfikacja Activejet Classic Race 2022 przed II etapem Milówka Challenge TT 21 maja 2022
Zapraszamy do zapoznania się z całkowitymi wynikami naszego cyklu wyścigów szosowych po I edycji w Open i w kategoriach wiekowych.   Pełne wyniki dostępne na naszej stronie w zakładce dla zawodnika w Activejet Classic...
Data 12-05-2022 Zobacz więcej
Liderzy cyklu Activjet Classic Race 2022 po I etapie
W dniu 23 kwietnia odbyła się wyścig Molo Osiek Race, zawodnicy rywalizowali nie tylko o zwycięstwo w tej imprezie, ale zdobywali też punkty do challengu Komisji Masters przy Pzkol, a także był to I etap rywalizacji w ramach naszego cyklu wyścigów szosowych Activejet Classic Race...
Data 25-04-2022 Zobacz więcej
Wyniki Molo Osiek Race 2022
Podczas tegorocznej edycji Molo Osiek Race wystartowało blisko 300 zawodników, którzy rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Osiek na dwóch dystansach, w trzech wyścigach, Kobiet tradycyjnie jechały samodzielnie swój wyścig, na starcie którego stanęło  ponad 30...
Data 24-04-2022 Zobacz więcej
Wyścigi dla dzieci podczas Festynu Rodzinnego Ride For Peace 23.04.2022
W ramach wyścigu Molo Osiek Race, w godzinach 14:00-20:00 odbędzie się Festyn Rodzinny Ride For Peace. W trakcie będą odbywały się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.   W godz. 15:30-16:30 odbędą się wyścig dla dzieci w wieku 6-15 lat.   Do wyścigów...
Data 18-04-2022 Zobacz więcej
RMF Maxxx Partnerem Medialnym Tatra Cycling Events
Z wielką radością pragniemy Was poinformować, ze naszym Radiowym Partnerem Medialnym zostało radio RMF Maxxx, które gra tak jak sama nazwa mówi na Maxxx, a nasza ekipa Tatra Cycling Events zawsze stara się dla Was na 110%, aby nasze imprezy na długo zapadły w Waszej pamięci!   Tak...
Data 15-04-2022 Zobacz więcej
MAŁOPOLSKA Partnerem Głównym wyścigu MOLO OSIEK RACE 2022
Partnerem Głównym wyścigu MOLO OSIEK RACE po raz kolejny jest województwo Małopolskie.   Województwo Małopolskie jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu, gdzie czeka na wszystkich mnóstwo atrakcji. Tutaj znajdziecie największą sieć pięknych dróg rowerowych, którymi dotrzecie do...
Data 14-04-2022 Zobacz więcej
Festyn Rodzinny i rowerowa parada dla pokoju ,,RIDE FOR PEACE
Już 23 kwietnia odbędzie się kolejna edycja naszego wyścigu szosowego Molo Osiek Race w Osieku koło Oświęcimia. Jak co roku nasze miasteczko będzie zlokalizowane w Resorcie Molo, gdzie będziecie mieli zapewniony pełny komfort zarówno przed i po starcie.   Jednak w tym roku...
Data 10-04-2022 Zobacz więcej
Powiat Oświęcimski współorganizatorem Molo Osiek Race 2022
Tak jak w roku ubiegłym w organizacji wyścigu Molo Osiek Race wspiera nas powiat oświęcimski.   Warto tutaj przyjechać na dłużej w związku z licznymi atrakcjami historycznymi, piękna przyrodą, którą będą mogli poznać uczestnicy naszej terenowej jazd Gravel Karp Adventure, którzy...
Data 02-04-2022 Zobacz więcej
Trasa podczas Molo Osiek Race 2022
Zapraszamy do zapoznania się z ostateczną wersją trasy Molo Osiek Race 2022, którą chcieliśmy jeszcze bardziej zmienić, niestety w związku z fatalnym asfaltem na ul. Zatorskiej musieliśmy pozostawić w tym miejscu stary wariant z tak lubianą przez Was ul. Leśną:-) Na końcowych kilometrach...
Data 27-03-2022 Zobacz więcej
Gravel Karp Adventure jedziemy dla Walczącej Ukrainy!!!
  Już 23 kwietnia podczas Molo Osiek Race w ramach naszej Fundacji Trzymaj Dystans organizujemy akcję charytatywną wyścig Gravel Karp Adventure.   Cały dochód z Gravel Karp Adventure Fundacja Trzymaj Dystans przekaże na...
Data 26-03-2022 Zobacz więcej
Zapisy do Molo Osiek Race 2022 - OTWARTE!
Już możecie dokonywać zgłoszeń do kolejnej edycji Molo Osiek Race, który będzie otwarciem sezonu z nami Tatra Cycling Events 23 kwietnia 2022. Będziecie rywalizować na delikatnie zmodyfikowanej trasie, aby było bezpieczniej i ciekawiej. Trasa idealna na rozpoczęcie sezonu i wejście w...
Data 07-01-2022 Zobacz więcej
Zdrowych i Wesołych Świąt oraz udanego sezonu w Nowym Roku 2022!
Data 23-12-2021 Zobacz więcej
Klasyfikacja cyklu TCE Classic Race po 5 edycjach Open i w kategoriach wiekowych
5 edycji za nami, o punkty do klasyfikacji końcowej walczyliście podczas Molo Osiek Race, Marathon Tatry Race, Nowy Targ Road Challenge (2 i 3 etap), Tatra Road Race i przed nami już tylko Finał w Starachowicach podczas Europa Starachowice Race 25 września 2021!   W klasyfikacji Open...
Data 22-09-2021 Zobacz więcej
Klasyfikacja TCE Classic Race 2021 po 4 etapach
      Wprowadzona w tym roku przez nas klasyfikacja TCE Classic Race 2021, która obejmuje łącznie 6 naszych imprez szosowych dodaje dodatkowego kolorytu rywalizacji podczas naszych imprez.       Po 4 etapach prowadzą w Classic Race Angelika Tlołka...
Data 03-09-2021 Zobacz więcej
Zasady rozgrywania cyklu imprez szosoowych TCE Classic Race 2021
Podczas inauguracji naszego szosowego cyklu na Molo Osiek Race w Osieku, zwycięzcy Open wśród Kobiet i Open Mężczyzn na dystansie Pro, zostali jednocześnie LIDERAMI TCE Classic Race, wśród kobiet jest to Kamila Wójcikiewicz z Agrochest Team, a wśród mężczyzn Michał Przybysz...
Data 22-06-2021 Zobacz więcej
Informacja o utrudnieniach w ruchu w związku z wyścigiem w dniu 12 czerwca 2021.
Komunikat Organizacyjny informujący o utrudnieniach w ruchu w związku z wyścigami Molo Osiek Race w kolarstwie szosowym w dniu 12 czerwca 2021              W związku z organizacją wyścigów kolarskich Molo Osiek Race w kolarstwie...
Data 11-06-2021 Zobacz więcej
Powiat Oświęcimski wspiera Molo Osiek Race
Miło nam zakomunikować, że w organizacji wyścigu Molo Osiek Race wspiera nas powiat oświęcimski.   1 stycznia 1999 roku wprowadzono trójstopniowy podział administracyjny kraju. Reaktywowano powiat oświęcimski, w skład którego weszły gminy: Oświęcim (miejska i wiejska), Brzeszcze,...
Data 27-05-2021 Zobacz więcej
Małopolska Partnerem Głównym wyścigu Molo Osiek Race!
Miło nam poinformować, że Partnerem Głównym Molo Osiek Race została Małopolska! Województwo Małopolskie jest miejscem przyjaznym rowerzystom, które przoduje w rozwijaniu infrastruktury do turystyki rowerowej. Jeśli dodamy do tego urozmaicone tereny, piękne widoki, mnóstwo cennych zabytków, to już...
Data 26-05-2021 Zobacz więcej
Trasa Molo Osiek Race 2021
Tegoroczna trasa wyścigu odbędzie się na trasie rundy Mistrzostw Polski Masters 2020 z delikatną korektą w końcowym odcinku. Po dojechaniu do Zakładu Aksam pojedziecie już prosto do ronda w Osieku. Start i cała nasza baza znajduje się na terenie Resortu Molo, a meta ponownie będzie zlokalizowana na...
Data 25-05-2021 Zobacz więcej

Partnerzy Główni i Współorganizatorzy

Partner Główny

Partner Energetyczny

Partner Techniczny

Partner Odzieżowy

Partner Motoryzacyjny

Partnerzy Wspomagający

Patroni Medialni